Skocz do zawartości

[112l] Jungla


ceokiusz
 Udostępnij

Jak wam się podoba moja Jungla?  

204 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak wam się podoba moja Jungla?

    • 1. Bardzo ładne.
      94
    • 2. Ładne
      74
    • 3. Przeciętne.
      22
    • 4. Nic ciekawego.
      8
    • 5. Brzydkie.
      6


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 4 tygodnie później...

Gratulacje za mlode kakadu. A ja mam takie pytanie z podlozem. Pisales ze masz piach i zwir. Na calej pow.? I czy to nie powoduje stref beztlenowych

Małe Kakadu zeżarte przez jakieś bestie :/ Matka dzielnie broniła za dnia, ale najwidoczniej w nocy się do nich dobrał jakiś złoczyńca. Żebym ja tylko wiedział, który to zrobił to inaczej byśmy pogadali :evil:

 

Co do piachu to mam praktycznie wszędzie wymieszany ze żwirem i nie powoduje to stref beztlenowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta,ciekawe co to za złoczyńca ;) Bo z twojej obsady tak odrazu to nie wynika :P

Opcja jest jeszcze taka, że matka przestała pilnować maluchów i sobie gdzieś pływają, tyle że byly mniejsze od główki szpilki więc znaleźć je graniczy z cudem. Samica rozpoczęła nowe tarło i zachęca samca do wpłynięcia w swojego kokosa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje za mlode kakadu. A ja mam takie pytanie z podlozem. Pisales ze masz piach i zwir. Na calej pow.? I czy to nie powoduje stref beztlenowych

Małe Kakadu zeżarte przez jakieś bestie :/ Matka dzielnie broniła za dnia, ale najwidoczniej w nocy się do nich dobrał jakiś złoczyńca. Żebym ja tylko wiedział, który to zrobił to inaczej byśmy pogadali :evil:

 

Co do piachu to mam praktycznie wszędzie wymieszany ze żwirem i nie powoduje to stref beztlenowych.

No bardzo ciekawe to jest co piszesz, zawsze myślałem, że takie połączenie jest złe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do małych kakadu to samica musi nauczyć się opieki nad maluchami. Ja kiedyś wielokrotnie przerabiałem przygodę z małymi kakadu i samica musiała mieć kilka miotów zanim opanowała sztukę opieki szczególnie nocą. Na szczęście chętnie podchodzą do tarła więc wcześniej czy później coś uda się odchować ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła zmiana.:P

Napisz mi czy pod podłożem masz jakieś kamyki, czy coś żeby nie było strefy beztlenowej w podłożu.;):?:

Wszędzie mam wymieszany piach ze żwirem. Przy podłożu jest prawie sam żwir, bo piach pochodzi z plaż, które niegdyś chciałem zrobić :)

No tak ja mam piach żwirowy, ale te kamyki są tak drobne ze no powstały mi strefy beztlenowe, a może to przez to ze nie dotleniam wody, tylko sama filtracja chodzi przez 24h, ale i tak niedługo będę zmieniał podłoże na tetra i pod te podłoże dam niewielkie kamyki, tylko najpierw je sprawdzę ostem czy niema wapnia itp.:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...