Skocz do zawartości

Polecicie?


Kałasznik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sagra kupowałaś na allegro kiedyś jakieś rośliny ? Ja kupowałem już około 20 razy i ani razu nie miałem problemu z tymi roślinami które dotarły do mnie w całości.Tylko najpierw należy sprawdzić sprzedawcę jakie rośliny sprzedaje i czy na pewno pochodzą z jego zbiornika oraz jego komentarze.Kałasznik ten link co podałeś ja bym nie kupował w tych koszykach ponieważ te rośliny były hodowane nie w wodzie tylko poza wodą coś mi się wydaje a w akwarium mogą zgnić.Poszukaj aukcji z roślinami z przycinek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kuszą te roślinki, ładne i dużo ich. Ale tak jest prawda

Nigdy nie wiesz co dostaniesz z allegro i w jakim stanie.

Ja jak zamawiałem akwa z allegro to w gratisie były jakieś tam roślinki, to Ci powiem żę w stanie dobrym przyszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z allegro nie polecam. Lepiej na forum poszukaj.

Zależy jak trafisz.

Ja za pierwszym razem kupiłem na giełdzie zoologicznej a za drugim razem w sklepie. Większość padła. Słyszałem że dlatego iż sporo hodowców jedzie na jakiś sterydach dla roślinek czy coś takiego.

Potem kupiłem przez allegro z odbiorem osobistym. Wszystkie się przyjęły. Roślinki hodowane w kilkunastu akwariach przez maniaczkę.

 

 

Do tematu. Niestety sprzedawcy nie polecę bo nie widzę teraz jego aukcji. Nazwy nie pamiętam :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sagra kupowałaś na allegro kiedyś jakieś rośliny ?

Tak, kupowałam. Zamówione przeze mnie roślinki były całe w glonach (okrzemki) i w dodatku dostałam plagę ślimaków w akwarium, a więc nie polecam kupowania z allegro.

Jeśli zależy nadal Ci tak na tych roślinkach, to poczytaj komentarze, tak jak Ci doradzali poprzednio koledzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...