Jump to content

robak_bdg

Użytkownik
 • Content count

  49
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About robak_bdg

 • Rank
  Zbanowany

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  BYDGOSZCZ
 1. Witam! Właśnie znalazłem ten filmik na youtube. właśnie jestem załamany
 2. robak_bdg

  150 cm gibiceps

  Mówi Ci to coś? I ty go trzymasz w akwa? Pley: Odpowiadasz pytaniem na pytanie? Nie wiem jak Ty, ale ja uważam to za nabijanie postów. Wiemy czym to się kończy. BTW. Na zdjęciu nie jest gibiceps, a Pardalis...
 3. Niby ślimaki je jeszcze Wielkopłetw Wspaniały i Bocja Wspaniała. Tylko nie wiem czy na twój litraż te ryby będą dobre. Wydaje mi się że Bocja raczej nie.
 4. robak_bdg

  jak umocować mech na kokosie ?

  Możesz też nitką przywiązać mech. Po pewnym czasie nitka pęknie i rozpuści się
 5. robak_bdg

  12l krewetkarium aktualizacja str. 4

  A podasz pełną obsadę?
 6. robak_bdg

  Kiedy umrzesz?

  Zzz jakieś 2minlony Dolarów
 7. robak_bdg

  Kiedy umrzesz?

  Witam! Sprawdźcie kiedy umrzecie i pochwalcie się wynikiem XD http://www.swat-in-uni25.yoyo.pl/zs.html A to moje: # Przewidywana data śmierci: 14 lipiec 2051 # Nastąpi to za: 40 lat, 0 miesięcy i 11 dni
 8. robak_bdg

  Krewetki

  Jeeest! Są młode. Dzisiaj czyściłem filtr włożyłem go do miski otworzyłem wypadło pełno śmieci, oglądałem dno miski i zauważyłem jedną malutką krewetkę. Włożyłem ją do akwa, w którym później zauważyłem 4następne młode Fajnie, ale co ten temat robi w dziale "Rozmnażanie Rybek"? // Atreyu
 9. robak_bdg

  Polecicie?

  No kuszą te roślinki, ładne i dużo ich. Ale tak jest prawda Ja jak zamawiałem akwa z allegro to w gratisie były jakieś tam roślinki, to Ci powiem żę w stanie dobrym przyszły.
 10. robak_bdg

  Krewetki

  Aha, to już chyba wszystko jasne. Wylinkę te krewecie miały niedawno.
 11. robak_bdg

  Brzanki pięcipręgie

  Ja Ci powiem że mój kolega trzymał z brzankami takie ryby i był spokój w awka: Neon,Razbora Klinowa,Mieczyk,Gupik,Molinezje,Gurami,Labeo,Zbrojnik. Ale oczywiście miał dużo większe akwarium.
 12. robak_bdg

  Krewetki

  No ona chyba te jajeczka rzuciła tak półtora tygodnia temu. A jeszcze żadnej nie zauważyłem Czy jest możliwe że zjadły je gupiki?
 13. robak_bdg

  Krewetki

  Witam! Zauważyłem że moja krewetka white pearl nosi jajeczka. Już miała je pod brzuchem. Kilka dni później zauważyłem że już niema jajeczek. I moje pytanie. Po jakim czasie mogę zauważyć młode krewetki?
 14. robak_bdg

  Bimbrownia. Pytania ogólne, porady, itp.

  Ponaiwam. Pomoże ktoś?
×