Skocz do zawartości

[144l] Next season.


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 386
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Administrator

Te korzenie się tam tylko moczą, gdyby ktoś nie zauważył. To żaden aranż.

Chcieliście jak akwa wygląda dzisiaj, to macie :P.

 

Acha...musicie mi bardziej pojechać w temacie jak już, bo jak na razie to mnie nie motywujecie do grzebania w zbiorniku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem napisać posta, ale doszedłem do wniosku, że nie ma po co :P

 

Pamiętam 90% Twoich aranżacji pokazanych na tym forum, od mszaka, poprzez azjatyckie czarne wody i na wielkim małym (a`la Napoleon) skalniaku w zbiorniku o łącznym litrażu bodajże 16 litrów.

 

Pierwsza aranżacja tego zbiornika była niesamowita, dużą zasługą też jest to, że masz dobry sprzęt (aparat) i umiesz się nim obsługiwać, druga aranżacja - owszem ładna, ale tym właśnie spartoliłeś sprawę...

 

Zbyt często łapy wkładasz do baniaka, nie dajesz mu żyć i po prostu masz to, co większość artystów ma w swoim fachu - Wypalasz się, nudzisz i tracisz passę.

 

Zostaw to drewno, niech się moczy. Poczytaj ciekawe artykuły na temat jakichś interesujących, rzadkich i pięknych rybach. Postaraj się im zapewnić dobry dom- poukładaj raz a porządnie ( wpuść roślinki i ryby - niech zbiornik żyje własnym życiem, Ty tylko karm i rób podmianki). Dotychczas akwarystyka kojarzyła Ci się z grzebaniem w akwarium, a może czas na dłuższą obserwacje i zapoznanie się z jakąś konkretną rodziną ryb?

 

Z resztą, zrób jak uważasz, ale ja wyrażam swoje zdanie i uważam, że powinieneś zacząć "od nowa" z innego punktu startowego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Administrator

Może dam czarne tło.

Możliwe, że rozsadzę mech na wysokie partie korzeni.

Może ściągnę te kamole co dociskają korzenie.

A możliwe, że za 2 miesiące znowu wszystko przewrócę do góry nogami :P

Więc się nie rozpisywać za bardzo :P

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

 

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...