Skocz do zawartości

PODWODNY ŚWIAT 112L moje wzloty i upadki ;) aktualka str 9


djmoniska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

To na pewno mały heniek? U mnie ledwo odrasta od podłoża i ślicznie się płoży. Ta roślina nie jest zbyt wymagająca, za to jest wrażliwa na glony. U mnie z małych kępek pokrył całe wolne podłoże przy 0,35W/l (70W HQI w 200l). Po dodaniu dwóch deco light 11W i nawożeniu easycarbo to już w ogóle zwariował i zaczyna rozrastać się pod innymi roślinami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę żeby rósł co najwyżej jakoś wegetuje. Druga uwaga to moim z zdaniem powinnaś się zdecydować na jedno stadko albo neony alb razbory.

 

 

Proszę mi podać chociaż jeden powód CZEMU NIE MOGĄ BYĆ RAZEM?!

Pogryzą się?! Miejsca im braknie?! a może Bedą walczyć o miejsce?! :-/

Ktoś głupi to kiedyś powiedział i teraz każdy powtarza to jeden po drugim, JEDEN GŁUPI TEKST! Mogą być ze sobą i będą! jest im razem super :)To małe rybcie, miejsca mają duuużo! Pływają sobie i ślicznie razem wyglądają :)I Razbory są śliczne i Neonki! i moge mieć nawet 4 stada w jednym akwa! NIE SĄDZICIE? :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze mi podać chociaż jeden powód CZEMU NIE MOGĄ BYĆ RAZEM?!

Pogryzą się?! Miejsca im braknie?! a może Bedą walczyć o miejsce?! :-/

Ktoś głupi to kiedyś powiedział i teraz każdy powtarza to jeden po drugim, JEDEN GŁUPI TEKST! Mogą być ze sobą i będą! jest im razem super To małe rybcie, miejsca mają duuużo!!!! pływają sobie i ślicznie razem wyglądają i Razbory są śliczne i Neonki! i moge mieć nawet 4 stada w jednym akwa!!! NIE SĄDZICIE????? :/

Dlatego, że w takim akwarium nigdy nie stworzysz ładnej ławicy powinnaś mieć ich minimum 10, a jeszcze lepiej ok 20, czyli na dwie takiego ławice akwarium za MAŁE i do tego jedno stado zacznie wpadać na 2 stado i cały efekt będzie fatalny, "jest im razem super"? skąd wiesz ? powiedziały Ci ?, masz fatalną obsadę i ta roślinka to nie mały czy duży henio ;).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc: Neonek będę miała tylko 6 nie 20 ;) Razbory też będą 6 nie 10 ;)(bo od tylu zaczyna się stado z tego co wiem) i nie obchodzi mnie czy komuś się podoba moja obsada. Waże że mi miło się na to patrzy i cieszy moje oko prawda??? Skoro podobały mi się Neoiny i Razbory to dlaczego miałam sobie któreś odmówic???? Bo ktoś tam sobie kiedyś tak powiedział:/ Wole mieć mniej z każdej ławicy i być zadowolona :) Co do roślinki to może i macie racje że to nie Henio bo zaczyna rosnąć wysoko :P hehe TYLKO CO TO ZA ROŚLINKA? O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło dżizas, zaraz całe forum Cię zlinczuje.

Baniak ma się podobać właścicielce, w końcu to ona na niego patrzy.

 

Roślinki rosną powolutku i dobrze, tylko czemu ta woda taka mętna?

Chyba grzebiesz non-stop w tym baniaku i to przez to?

 

No i zabicie ryby przy wpuszczaniu do baniaka ... hmmm... to było ułomne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie obchodzi mnie czy komuś się podoba moja obsada.

Więc po co temat w galerii?

Tutaj prezentuje się baniak - a obsada jest jego bardzo ważną częścią.

Zła obsada świadczy o niewiedzy i podejściu akwarysty, aczkolwiek te ryby trzymane po 6 sztuk nie będą czuły się jakoś specjalnie źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobiłam :)Ogólnie akwa mi się już zagęściło, dużo roślin porozsadzałam, dokupiłam jeszcze parę i mam ogólnie 15 gatunków:) Czekam jeszcze tylko na 3 roślinki trawnikowe przed kamienie, potem dodam aktualke :)

 

A to filmik z mojego akwa ;) Zwródźcie uwagę na nierozłączną parę ;P SAMICE GURAMI I SAMCA PRĘTNIKA KARŁOWATEGO ;) hehe nie wiem co im odbiło- wszędzie razem, i tak dzień w dzień :)Aż się boję co będzie jak pokupuje im pary do haremu :P

 

ps. Filmik nagrywany telefonem, moja kotka Suzi się załapała na filmie :P widać ją w odbiciu na oknie ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Postanowiłam że z mojego 112litrowego akwa zrobię raj dla krewetek :) SAMYCH KREWETEK :D Chciałabym mieć Amano, Red chery, Yellow i Babaulti :)Prawie zrezygnowałam już z ryb zostało mi 10 malutkich, ale są już praktycznie sprzedane, w poniedziałek już ich nie będzie.

 

Co do krewetek na razie mam

3 Amano (podobno 2 samice 1 samiec ;) dziennie wypatruję jajeczek)

2 Red chery (miałam 6 :( ale były tak małe że częśc wciągnął filter a częśc zjadły rybki Prętnik Karłowaty i Gurami-już ich nie mam, oczywiście planuję dokupić z 10szt jeszcze.)

 

 

A teraz aktualizacja mojego akwa :)Miałam małe problemy z nitkami, i jakby roślinki stanęły w miejscu... Ale już sytuacja opanowana! Robiłam Co_tygodniowe podmianki wody i nitki znikły! Roślinki ruszyły do góry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamieni nie ma i nie będzie ;)Przez nie w moim akwa narosło kupa glonów :/ Do tego one same porosy jakby "sierścią" nie wiem co to było... Ale na szczęście już tego nie ma ;)Teraz sytuacja opanowana :) W akwa jest piękny korzeń ( uwielbiany przez moje amanki, ciągle na nim siedzą i coś wygrzebują ;) aż wióry lecą :D) Miło popatrzeć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...