Skocz do zawartości

PODWODNY ŚWIAT 112L moje wzloty i upadki ;) aktualka str 9


djmoniska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co do krewetek na razie mam

3 Amano (podobno 2 samice 1 samiec ;) dziennie wypatruję jajeczek)

Akurat krewetki Amano nie rozmnażają się w słodkiej wodzie.

Hmmm W takim razie albo moje o tym nie wiedzą albo moje pielęgniczki pływają w słonej wodzie :) W każdym bądź razie moje Amano się mnożą. Jedna duża samica ma pełno jajeczek a wczoraj widziałem malutką Amano :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do krewetek na razie mam

3 Amano (podobno 2 samice 1 samiec ;) dziennie wypatruję jajeczek)

Akurat krewetki Amano nie rozmnażają się w słodkiej wodzie.

Hmmm W takim razie albo moje o tym nie wiedzą albo moje pielęgniczki pływają w słonej wodzie :) W każdym bądź razie moje Amano się mnożą. Jedna duża samica ma pełno jajeczek a wczoraj widziałem malutką Amano :)

Jesteś pewien że masz krewetki Amano??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

KOLEJNA AKTUALKA :D :D :D

Jak już pewnie zauważyliście lubię zmieniać wystrój w akwa :)Były już kamienie, korzeń a teraz busz :D

 

Kupiłam duuuuuużo roślin ok 60szt wyrzuciłam wszelkie ozdoby, został tylko kokos obłożony wątrobowcem :)Oby roślinki się utrzymały mam 2x18w plu 2 odbłyśniki... Nawożę co2 w płynie dziennie 1ml plus acti plant(mikro i makro) firmu AQUAEL

 

Moja obsada to 4 neonki i krewetki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś ile lać CO2 w płynie na tyle roślinnośći? i nawozu acti plant aquael??? mam pierwszy raz krewecie zajajeczkowaną i nie chciałabym stracić maluchów.

Co2 lej na początek 2ml, po jakimś czasie zwiększ dawkę spokojnie do 4 ml ;) Ja w swoich 54L daję 2 ml i wszystko z rybkami i krewetkami w porządku. Co do acti plant nie wiem, bo nie stosowałam. Ale producent poleca stosowanie 10 ml na 100L raz w tyg, więc na początek lej połowę tego ;)

Aromaticę posadź w większym odstępie od siebie bo będzie gubiła dolne liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam typowo roślinne akwarium, pełne roślinności więc lej śmiało tyle, ile napisałam. Tylko na początku połowę zalecanej dawki.

Potwierdzam, ja leję maxymalną dawkę podaną przez producenta, a nawet trochę więcej, tzn 5 ml na 100L i wszystko jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

WITAM !!!!! :) dłuuuugo mnie tu nie było, i w moim akwa zaszło wiele zmian :) z racji wysokich opłat za prąd, pozbyłam się grzałki i oświetlenia i zaopatrzyłam się w 4 watowy filtr :D Niechciałam rezygnować z akwa :( więc stworzyłam "coś" z niczego. ciekawi jesteście co z tego wyszło????? :) TO MÓJ OSTATECZNY ARANŻ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...