Skocz do zawartości

Nasze inne zwierzeta.


Evelyn
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A ja też mam małego kociaka, bo niestety poprzednik pewnego dnia, tydzień po tym jak przynieśliśmy do domu owczarka niemieckiego obraził się i po prostu wyprowadził z domu i od tamtej pory go nie widziałem :(

 

zrobiłem tak dla jaj filmik jak ten "nowy" kociak bawi się z moim 8 letnim psem :):) może się Wam spodoba

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agama finezyjnie i ze smakiem nazwana Gama a w zdrobnieniu Grubas, posiada żołądek bez dna i rozbrajający gadzi uśmiech.

Jest w czasie wylinki więc proszę delikatnie się wypowiadać o ubarwieniu ;D

 

Wcina suche, nie będę wrzucał drastyczniejszych "pokarmowo" fotek :zamieszany:

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ja choduje papużki nimfy :D Zaczęło się od jednego samca(niestety zdechł :( ) , potem zakupiłem parke, i od tamtej pory się rozmnażają, miały już 3 mioty, w sumie wylęgło się około 10 małych papużek, z czego 1 zdechła :/, a kilka zostało sprzedanych, lub oddanych do kogoś kto hciał mieć papugi. Nie dawno nie wiem z jakich przyczyn, zdechła mi samiczka :( Miała tylko 1,5 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Yorki, masz super świnie.

Ja po śmierci mojej Pusi (gdzieś w tym temacie jest) doszedłem do wniosku, że nie chce kolejnej świni.

Kebab (wcześniej nazywali go Jelcyn :zamieszany: ) miał być u mnie tyko na chwile (taki dom tymczasowy, dopóki świnia nie znalazła by domu docelowego), ale tutaj okazało się, że posiadanie dziewczyny nie pomaga w takich sprawach i z domu tymczasowego, mój dom stał się domem na stałe, a świnke "ochrzciliśmy" KEBAB.

 

post-770-1368516603609_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...