Skocz do zawartości

Akawarystyka- Jakieś pytania? Odpowiem na każde.


Gupik 200343
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich.

Nazywam się Karol (Gupik 200343) i jestem tu nowy, ale to nie oznacza że nie posiadam wiedzy. Ryby choduję juz od 8 lat i bardzo dużo gatunków juz rozmnnożyłem, lecz naj bardziej mi się podobają Gupiki ponieważ są ładne i tak trudno przewidzieć jakie będą miały kolory.

Odpowiem na każde pytania dotyczące chodowli, rozmnażania i chorób ryb.

Jeśli macie jakieś pytania dotyczące akwarystyki to piszcie. Tu lub na maila beniek200343@wp.pl.

Czekam na Wasze pytania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest tak jak piszesz,że rozmnożyłeś już kilka gatunków ,to powiedz nam jakie? ;)

A jeśli chodzi o gupiki są to rybcie ,które bez jakiegoś większego naszego wkładu mnożą się jak małpy w dżungli i nie potrzeba im nic ponad nasze siły.

Sorki wydaje mi się ,że nie błysnąłeś. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem bardzo ciekawa jakie gatunki rozmnożyłeś.Gupiki to każdy "gupi" rozmnoży.Ale pochwal się.Wiesz ja hoduję ryby,które posiadało tylko bodajże 2 lub 3 osoby zarejestrowane na forum i powiem ci,że mam je już dość długo i cały czas mnie zaskakują.

A tak z czystej ciekawości,skoro tak wszystko wiesz to zadam ci pytanie.Oto ono:

Jak rozmnożyć Pantodony Buchholzi?

Bardzo jestem ciekawa co mi na to odpowiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok

- skalary

-większość żyworodnych

-kirysy

-glonojada(łatwizna:)

-krewetki red cherry

-danio

-brzanki rekinie

-bojowniki

Dużo by tu wymieniać

Po prostu zadajcie pytania jakie chcecie ryby rozmnożyć a ja wam pomogę:D

 

Edit:

 

Pantodony Buchholzi nie rozmnożyłem ponieważ ich nie chodowałem

 

Edit:

 

Postaram się pomóc kazdemu kto tylko zada mi pytanie i nie chce się tu wywyższać

 

Atreyu: Posty się edytuje, a nie pisze jeden pod drugim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze edytuj posty

po 2 wszystkie ryby jakie wymieniłeś idzie bez problemu rozmnożyć ;) (nawet dokonują tego osoby co nie mają żadnej wiedzy o akwarystyce pochwal się czymś co uważasz że sprawia problem hodowca i napisz jak tego dokonałeś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest opcja , jeśli tak, to proszę mi nie liczyć tego posta i nie traktować tego jako spamu. Sam temat jest chyba wystarczająco bezsensowny... Błagam nie karmcie tego trolla. Zamknijcie ten temat, jak koleś ma wiedzę to ma mnóstwo tematów gdzie może się wykazać wiedzą i doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekka skucha, ja się zajmuję akwarystyką od 20 lat i nadal wszystkiego nie wiem. Nie chciał bym moralizować, ale powiem tak.

Jeśli jakiś lekarz by mi powiedział że wie już wszystko i nie musi się uczyć, nigdy by mnie już nie zobaczył w swoim gabinecie. Poza tym forum nie jest od tego aby zadawać pytania jednej osobie. Lecz zadać pytanie, przeanalizować wszystkie odpowiedzi lub dyskusję i wyciągnąć wnioski. Jeśli twoja wiedza jest tak obszerna to zacznij pisać artykuły i czynnie udzielać się na wiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat te gatunki rozmnoży każdy dobrze przygotowany merytorycznie początkujący, a połowa z nich potrafi rozmnożyć się sama w akwarium ogólnym... ale mniejsza z tym. ;)

 

Jeśli ktoś ma problem z akwarium to zakłada własny temat na forum [zachęcam do wypowiadania się w takich właśnie tematach], a jak będzie chciał się z Tobą skontaktować osobiście to ma PW i Twój mail. ;)

Ten temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...