Skocz do zawartości

Akwarium 30 l. pytanie


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Neonek00 tak czytam posty w Twoim temacie i coś mi nie gra.Pytasz o obsadę do 30 litrów,piszesz obsady jakie Ci się podobają i nagle pojawia się zapytanie o to jak rodzi molinezja itp.Neonek00 jak jest naprawdę? Co Ty masz w tym akwa? Coś mi tu nie pasuje.Rozwiej moje wątpliwości.Opisz ten baniak trochę dokładniej.Wiem,że się czepiam,ale nurtuje mnie pytanie,czy Ty w tej chwili nie masz tam "zupy rybnej",a chcesz jeszcze coś dołożyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takie ryby potrzebujesz 7 razy większe akwa niż masz.Dobrze mi się zdawało,że coś jest nie tak.Proponuję,żebyś najpierw zrobił porządek z tą obsadą,czyli oddał wszystko i wtedy pogadamy o obsadzie do 30-tki,albo kup sobie od razu 200l jeśli chcesz je zatrzymać.Innej opcji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dużo roślin w akwa :roll:

A co to zmienia? W twoim wypadku tylko pogarsza sprawę, bo dużo roślin = mniej miejsca dla ryb, a twoje ryby tego potrzebują najbardziej... skalary 180l, odpowiednio wysokiego, molinezje - minimum 80l, brzanki - zależy jaki gatunek, ale na pewno nie mniej niż 60...

 

Oddaj te ryby, teraz tylko się tam męczą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dużo roślin w akwa :roll:

A co to zmienia? W twoim wypadku tylko pogarsza sprawę, bo dużo roślin = mniej miejsca dla ryb, a twoje ryby tego potrzebują najbardziej... skalary 180l, odpowiednio wysokiego, molinezje - minimum 80l, brzanki - zależy jaki gatunek, ale na pewno nie mniej niż 60...

 

Oddaj te ryby, teraz tylko się tam męczą.

On może mieć dużo roślin małych i kilku większych zasłaniających filtr/grzałkę przy czym jest dużo miejsca do pływania dla rybek :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam dużo roślin w akwa :roll:

A co to zmienia? W twoim wypadku tylko pogarsza sprawę, bo dużo roślin = mniej miejsca dla ryb, a twoje ryby tego potrzebują najbardziej... skalary 180l, odpowiednio wysokiego, molinezje - minimum 80l, brzanki - zależy jaki gatunek, ale na pewno nie mniej niż 60...

 

Oddaj te ryby, teraz tylko się tam męczą.

On może mieć dużo roślin małych i kilku większych zasłaniających filtr/grzałkę przy czym jest dużo miejsca do pływania dla rybek :D
Gdyby to akwarium było puste, bez roślin i bez podłoża to i tak byłoby o wiele za małe. :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Gdyby to akwarium było puste, bez roślin i bez podłoża to i tak byłoby o wiele za małe. :roll:

Nie wiem jaki ma litraż, ale nawet jak by miał minimalny to można tak zrobić że jest dużo roślin i rybki mają przestrzeń do pływania 8-)

Przemok96 wystarczy przeczytać temat i będziesz wiedział jaki jest litraż.Nawet gdyby Neonek00 stanął na rzęsach i wygwizdał 9 symfonię Beethovena to nie zmieni to faktu,że tam nie ma miejsca dla tych ryb,które posiada w tej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...