Skocz do zawartości

Jaki filtr???


S'Sayan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o takiej kaskadzie do akwarium 25l???

 

Filtr zewnętrzny

 

wielkość akwarium - 40 - 120 l

wydajność - 250 l/h

moc - 2,5 W

zasilanie - 220 - 240 V, 50 Hz (AC)

materiał filtracyjny:

- gąbka

gwarancja - 2 lata

 

kod - 103790

cena - 54,61 zł

 

 

Czytając posty stwierdzam, że lepsza kaskada tak???

 

 

Ja mam jeszcze pytanko co do tego filtra co wyżej podałem:

 

Oglądałem go dziś i tam w środku jest tylko gąbka wystarczy czy szukać czegoś innego???

 

Da się do tej kaskady dołożyć jakieś inne akcesoria filtracyjne???

 

 

 

 

 

 

 

Może go źle zrozumiałeś albo to w innym kontekście bo jeżeli dla niego Fan3 jest lepszy niż FZN3 to nie jestem w stanie pojąc dlaczego ?

To chyba dlatego mówił, że wewnętrzny jest lepszy ponieważ kaskad nie posiada :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Już wiem ale on mi się wypowiedział, że on 50 lat ryby hoduje, a ze wy niby macie rok rybki i wielcy.

Można hodować ryby 50 lat i robić podstawowe błędy.

Zwykle właśnie tak jest przy akwarystach mających doświadczenie +20 lat. Mają własne racje co i jak należy robić. Problem w tym że powstały one w czasach PRL-u gdzie raczej nie miano pojęcia o takich rzeczach jak np. cykl azotowy.

Czym starszy hodowca, tym mniejsza szansa że dotrze do jakichkolwiek nowoczesnych informacji w medium takim jak internet.

No cóż... ja hoduje ryby więcej niż rok, dwa, czy pięć, jednak staram się być "na topie" i ciągle rozwijać wiedzę.

 

Co do filtra. Nie stać Cie na kubełek - to i FZN3 da sobie spokojnie radę.

FZN3 jest filtrem lepszym i dużo wydajniejszym niż FAN3.

 

A jak dzisiaj zapytałem kolesia, dlaczego filtr wewnętrzny to mi powiedział, że ma większą powierzchnie filtracyjna i większy przepływ a poza tym natlenia wodę.

 

A to jest kpina i kłamstwo.

FZN3 ma więcej miejsca na media filtracyjne. Równie dobrze, a nawet lepiej natlenia wodę i ma dużo większy przepływ. :zamieszany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo bojownika mam w akwarium o pojemności niecałe 23l i mi nie wyskakuje.

Gupik jak rodził odłożyłem go do takiej większej miski na noc to na drugi dzień leżała na podłodze i szczęście w tym, że musiała niedawno wyskoczyć bo zdążyłem wrzucić ją do wody i żyje nadal :P:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...