Skocz do zawartości

Samiec bojownika syjamskiego.


Marcin!991
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tu wygląda marnie bo to było zaraz po wpuszczeniu do akwa. to on urośnie więcej? jak tak to w jakim czasie i jak sądzisz ile urośnie? ma tak ze 3-4 cm razem z płetwami.

 

I w ile rośnie glonojad złocisty bo kolega ma w 200L akwa małego takiego 3cm. ? (Pytam się po raz kolejny za lenia bo jemu sie niechce zalozyc konta;/ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wielkości ryb wszystko zależy jeszcze od zarybienia + oczywiście warunki (parametry wody i litraż baniaka)

Bojownik nie licząc ogona sam korpus powinien ci wyrosnąć na jakieś 5 - 6 cm.

 

Zbrojnik myślę że tak ok 10 cm może większy przy dobrych warunkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten bojownik to nie jest jakaś wyjątkowo rzadka odmiana. ;)

Jeśli chcesz żeby ładnie wyglądał, to zapewnij mu jak najlepsze warunki [dużo roślin + dobry pokarm + dobre parametry wody]. Wtedy powinien się bardziej wybarwić i wyglądać okazalej.

I w ile rośnie glonojad złocisty bo kolega ma w 200L akwa małego takiego 3cm. ?

Zależy. Jeśli to odmiana albino zbrojnika niebieskiego to max jakieś 13cm, jeśli odmiana pleco albo inny duży gatunek to może nawet do 40cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ten bojownik to nie jest jakaś wyjątkowo rzadka odmiana. ;)

Dokładnie, sama takiego mam i w sklepie było ich jeszcze dużo :). Masz samego samca czy samice też? Z jakimi rybkami go trzymasz? Ja mam do niego trzy samice, kupiłam go z pięknymi płetwami i po kilku godzinach samiczki z pięknej tylnej płetwy zrobiły szmatkę. Jeśli masz jakieś rybki z nim to uzyskanie pięknego "ogona" może być ciężkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest rzadki? Znajomy mi mówił że taki kolor jest stosunkowo rzadko spotykany. 3mam go z neonami ale neony oddaje dzisiaj wieczorem. Właśnie chce kupić do niego samice. Ale zastanawiam się nad tym właśnie bo wcześniej miałem juz bojka i samice, i właśnie tak się stało. miał cał ogon ogryziony. Co mi radzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...