Skocz do zawartości

Mała "giełda" na spotkaniu regionalnym.


ahaed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Żeby nie zaśmiecać tematu głównego o spotkaniu: viewtopic.php?f=33&t=19423.

Proponuję tutaj wklejać co, kto i ile miałby do oddania, sprzedania itp. Piszcie tutaj co macie, co kto szuka itp. Sprzedaż, kupno, wymiana już na miejscu spotkania. Ten temat zostanie usunięty zaraz po spotkaniu.

 

To może ja zacznę.

 

Do oddania lub sprzedania:

1: zbrojniki niebieskie. Ilość :zamieszany: , nie wiem...hmm...100szt :zamieszany: Wielkość od 1cm do około3cm. Do tego dorosła para, bardzo zgranych i namiętnych "rodziców". Cena: free . Jak nie będzie chętnych całość idzie do sklepu.

2: kilka helenek będzie na zbyciu, dosłownie kilka.

 

Muszę zobaczyć co tam jeszcze mam niepotrzebnego ;p.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmmm...

 

3 żaby mogę zabrać...

Trochę Heteranthery

Marsilea crenata będę miał parę sztuk

Glosia tak samo

Nurzaniec spiralny

Jakieś Microsorium bo młode rosną już na liściach

Drobinki Susswasertangu

Filtr Heilea :lol:

Grzałka Elite 150W używana

Korzeń do krewetkarium

 

kamienie mam do akwa, itp,itd - ale się z tym wszystkim nie zabiorę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie krewet, proszę PW, z powodu braku pewności co do warunków przejazdu (nie wiem jeszcze czy auto, czy pociąg), krewecie mogę zabrać na odpowiedzialność kupującego.

 

Mam jeszcze 3 odmiany mchu "bliżej niezidentyfikowane" w całkiem sporej ilości, również mogę zabrać jako gratis do krewet ;)

 

Zainteresowani na PW :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mech - duża porcja trzech nieokreślonych odmian dla ahaeda

Duży henio - kilka(naście) sadzonek (mogę zabrać)

 

Krewecie Red Cherry ok. 20szt. - zabiorę po informacji na PW, jeżeli ktoś się decyduje na 100% (krewecie - delikatne stworki, łatwo się stresują)

 

Może dojdzie jeszcze stringy moss w niewielkiej ilości (3-4 pudełeczka standardowego "mchowego" rozmiaru) za symbolicznego zyla ;)

 

Informacje zainteresowanych, proszę przesyłać na PW, tylko pewniaki, nie chce mi się wozić "asortymentu" z powrotem do Łodzi :P

 

Pozdrawiam, Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mech - duża porcja trzech nieokreślonych odmian dla ahaeda

Duży henio - kilka(naście) sadzonek (mogę zabrać)

 

Krewecie Red Cherry ok. 20szt. - zabiorę po informacji na PW, jeżeli ktoś się decyduje na 100% (krewecie - delikatne stworki, łatwo się stresują)

 

Może dojdzie jeszcze stringy moss w niewielkiej ilości (3-4 pudełeczka standardowego "mchowego" rozmiaru) za symbolicznego zyla ;)

posting.php?mode=quote&f=33&p=176082#

Informacje zainteresowanych, proszę przesyłać na PW, tylko pewniaki, nie chce mi się wozić "asortymentu" z powrotem do Łodzi :P

 

Pozdrawiam, Darek

To ja stringy mossa i trochę henia rezerwuję :)

 

Oddam mech jawajski - słoik (0,33l) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętni na krewetki, którzy jeszcze się nie zgłosili proszeni o PW z informacją czy i ile mam odłapać, zostało jeszcze 15szt. mieszanki babaulti i red cherry (z przewagą redek). PW zbieram do godziny 22.

 

Wolna jeszcze jedna paczuska mchu stringy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...