Jump to content

Kuczan

Użytkownik
 • Content count

  131
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Kuczan

 • Rank
  Zbanowany
 • Birthday 05/30/1983

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Żyrardów
 1. Kuczan

  Skojarzenia :>

  pranie - pieniądze
 2. Kuczan

  Czego teraz słuchamy.

  Fandango gang (Miuosh & Bas Tajpan) - Wojna feat. HEMP GRU (UBbeatz production) http://www.youtube.com/watch?v=pBOyJ08Lp3c
 3. Kuczan

  problem z red cherry

  Konkretnie jakie parametry mierzyłeś i jaki był wynik w liczbach.
 4. Nie wydaje mi się, jakość zdjęć pozostawia wiele do życzenia
 5. Dokładnie tak jak piszesz są to Ramirezy Electric Blue, prześliczne rybska, na giełdzie pojawiły się w tamtym roku
 6. Kuczan

  Aktualizacja Forum

  Przy takim natłoku postów na shoutboxie nie możliwe jest cofnięcie się i przeczytanie tego co było wcześniej, dyskusje teraz przypominają rozmowy ślepego z głuchym, weź pan admin zrób coś z tym do cholery bo jak nie od jutra zaczynam głodówkę.
 7. Kuczan

  Chlopak czy dziewczyna?

  Widocznie mają odrębną orientację seksualną od Ciebie.
 8. Kuczan

  coca-colat

  Tak, na 500ml.
 9. Kuczan

  Identyfikacja ikry

  Buahahahahahahahahaha Post roku normalnie, spytaj przypadkiem mamy czy sama się nie zapłodniła Z moich doświadczeń obliguje iż jest to ikra kiryska.
 10. Pytanie retoryczne : Czy na serio masz taki bałagan na strychu czy tylko udajesz ? Wystarczy wspisać w pierwszą lepszą wyszukiwarkę '' bydgoszcz oprawki bryzgoszelne'' lub poszukać na jednym z największych portali aukcyjnych. To jest aż takie trudne ??
 11. Kuczan

  Dziwne włoski na roślinach

  Mnie również coś zastanawia, to są podstawowe informacje na które ci odpowie każdy user tego forum, nie jest to żadna wiedza tajemna, wręcz przeciwnie banały, skoro masz czas siedzieć i tłuc posty to lepiej spożytkujesz swój czas czytając jakikolwiek artykuł w internecie którego znalezienie wymaga wpisanie podstawowych fraz w wyszukiwarce.Trochę więcej samodzielności a nie wsszystko podane na tacy. Glony mają się dobrze u ciebie dlatego rosną i rosną aż całe akwarium zarosną .
 12. Kuczan

  Dziwne włoski na roślinach

  O to się rozchodzi że masz glony, temat rzeka, szukajcie a znajdziecie informacji. Z twojego opisu wynika że zaatakowały cie krasnorosty.
 13. Kuczan

  Falowny ogon!

  Rybka ma prawdopodobnie uszkodzony kręgosłup, musisz uzyskać skierowanie od weterynarza następnie udać się do lekarza rodzinnego który odeśle cię do placówki przeprowadzającej zabieg. W tym wypadku twoją rybkę może uratować jedynie operacja na którą i tak lekarze nie dają dużych szans powodzenia, no ale zawsze warto próbować niż się poddać w najgorszym wypadku twojego gupika czeka wózek inwalidzki.
×