Skocz do zawartości

[112L] Ogólne


kkbkm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

No i Proszę mała aktualizacja ;)) co tam ciekawego słychać u Pawła w akwarium ;) Ścieżka poszła w zapomnienie ale to był drobny zabieg trwający zaledwie 15 min. doszły 3 nowe roślinki

:arrow: Aponogeton crispus (Aponogeton kędzierzawy)

:arrow: Egeria densa (Moczarka kanadyjska)

:arrow: Anubias

 

No i czekamy aż się ta roślinka za korzeniem rozrośnie żeby zasłonić tył akwarium, niestety nie pamiętam jej nazwy ale dostałem ja od ecika...

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Mi się podoba, widać że coś robisz :D. Baniak zadbany jak hipcio powiedział. Mi troche wadzi ten rogatek na środku :P.

Nie mam pojęcia gdzie go wsadzić może go wcisnę całkiem na prawą stronę przed nurzańca.

 

Baniak ewoluuje. Plaża zniknęła - chyba lepiej to wygląda. Roślinki posadzone trochę na randoma. Dla mnie ładniej wyglądają kępki roślin. Ogólnie schludny, czysty i zadbany baniak.

co to znaczy "na randoma" :zamieszany:

w planach jest przerzedzenie troszkę nurzańca i danie go tylko na prawą stronę a w lewym tylnim rogu będzie tylko moczarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Teraz jak już wiem co to znaczy "random" to postaram się poprawić w miarę możliwości - na razie przesadziłem rogatka na prawą stronę i nie razi już tak bardzo swoją obecnością ;) a co do trawniczka to "poluje" na Języcznik Australijski, mam nadzieje, że za nie długo pojawi się w moim baniaczku aaaaaaaaaa właśnie chciał bym jeszcze gwiazdę wodną ale zraziłem się do roślinek wysyłanych Pocztą Polską i na razie szukam gdzieś tu u siebie w mieście ( miło by było jak by ktoś z okolic Jastrzębia Zdroju to przeczytał i miały by takie roślinki.... )

 

DZIĘKUJĘ ZA DOBRE OPINIE 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Troszkę poprawiłem wedle zaleceń ;) heh no ale jak znam życie to zawszę znajdzie się coś co według mnie jest ok. a wedle kogoś innego będzie nie tak... Ja myślę że na razie jest ok.

PROSZĘ O OPINIE 8-)

 

Dołączona grafika

 

Jakość zdjęcia nie jest najlepsza... Może kiedyś dorobię się normalnego aparatu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...