Skocz do zawartości

[60] ogólne(?)


3promile
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 71
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Z płonnikiem poniosłem spektakularną porażkę.

 

Czekałem aż to napiszesz bo głupio było mi się przyznać ale skoro nie tylko ja przegrałem tą bitwę to znaczy ze nie tylko ja mam słabe wojsko ;) heh e bitwa przegrana ale to nie przesądza wyniku wojny :D dzisiaj na spacer do lasu jeszcze przed zima poszukać płonnika, i wpadłem na pomysł przymocuje go do rurki wylotowej z filtra- pan jest taki, nie bedzie całkiem pod woda tylko troszkę a zielone listki będą wystawały na powierzchni -- będzie mu się zaaklimatyzować ;) jak zacznie się rozrastać to pod wodę i zobaczymy co dalej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bieda. Walczę z krasnymi...

 

Dołączona grafika

nie ma co walczyć, jeszcze nie znam nikogo komu udało się je pokonać, z moich korzeni znikły dopiero po gotowaniu i szorowaniu... jak do tej pory nie odrodziły się. Na roślinach na szczęście ich nie miałem. Z moich obserwacji wynika, że pojawiają się przy "starym podłożu" wtedy ciężko zapanować nad ilością związków macro w wodzie, a już na pewno wyskoczą przy "grzebaniu" w zamulonym podłożu, a wraz ze spadającą kondycją roślin zaatakowanych, ich ilość rośnie lawinowo. 8-)

 

To lepiej poczytaj sobie opisy roślin akwariowych. Wiele z nich to rośliny bagienne, które znoszą pełne zanurzenie i rosną w akwariach.

Może kilka, są to wyjątki potwierdzające regułę :P

Mam bazę roślin ze 167 gatunkami i nigdzie nie jest napisane że to rośliny bagienne

np. trawniki - glosia i marsilea crenata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...