Jump to content

[80l]Ogólne

agnieszkasamoc2
 Share

Recommended Posts

Dostosuj temat do regulaminu i wytycznych! viewtopic.php?f=22&t=1937

Tym razem otrzymujesz za to ostrzeżenie.

Czy tak dobrze bo zrobiłam to bezwiednie po prostu nie wiedziałam
A możesz z łaski swojej przeczytać wytyczne z linka, który ci dałam? Jest tam jasno napisane co powinno być w opisie! Za ignorancję otrzymujesz kolejne ostrzeżenie. Jeszcze dwa i ban.

Dostosuj temat do regulaminu i wytycznych! viewtopic.php?f=22&t=1937

Tym razem otrzymujesz za to ostrzeżenie.

Czy tak dobrze bo zrobiłam to bezwiednie po prostu nie wiedziałam
A możesz z łaski swojej przeczytać wytyczne z linka, który ci dałam? Jest tam jasno napisane co powinno być w opisie! Za ignorancję otrzymujesz kolejne ostrzeżenie. Jeszcze dwa i ban.
Jeżeli za to dostaje się dwa ostrzeżenia i bana to nie wiem czy ja już kiedy kiedykolwiek wejdę na forum dzięki za przyjazne traktowanie i wyczerpującą odpowiedz

mod:edytuj posty !

wejdz w temat innej osoby i opisz tak swój baniak

Bardzo dziękuję za odpowiedz tylko ja już nie wiem czy mam pytać o cokolwiek i nie wiem już gdzie mam o to pytać chyba zrezygnuję ze wszystkiego pozdrawiam

mod: i koniecznie przeczytaj regulamin

Agnieszkasamoc2... Nie bądź taka i zapodaj dokładny opis swojego baniaczka ;) Przeczytaj link, który podała ci mei, lub podejrzyj innych forumowiczów, jak opisali swoje akwaria, tak jak radziła anija :) Chętnie udzielimy ci wskazówek, jak upiększyć twój zbiorniczek, co pozostawić, a co zmienić. Mi już podobają się twoje roślinki, więc już pierwszy plus masz ode mnie :D Nie każ mi długo czekać na siebie... ;)

PS. Regulamin jest ważny na każdym forum, więc słusznie oczekuje się jego znajomości i respektowania przez wszystkich użytkowników, także u Nas... Pozdrawiam!