Skocz do zawartości

Linki do innych serwisów akwarystycznych - dyskusja


melosmiacz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja dostałem ostrzerzenie z pokazanie prywatnej strony ..!!!!!!!!!!!!!!!1 to do co zrobił kirysek o co to jest !!!!!!!!!!!!!!11 co to za jakies kumoterstwo na forum ???
moim zdaniem zła decyzja o wykropkowaniu tej strony.

ja domyślam się co to była za strona co podałeś.

o ile się orientuję i myślę o tej samej jest to hodowcy który hoduje ryby akwariowe od czasów w których nie było jeszcze w polsce internetu ,forów akwarystycznych ,ba dłużej niż część moderacji żyję ,jeśli się mylę proszę mnie poprawić itd.

 

i bynajmniej nie jest to strona.

"konkurencyjne forum" jak wyżej.

a prywatna ,z opisami i doświadczeniami ,taka nie "kradnąca" użytkowników forum ,a chyba i to chodziło w odpowiednim punkcie regulaminu?

chciałem założyć podobną o swoich doświadczeniach i swoich akwariach ,ale teraz nie wiem czy można link do takiej tu podać.

tak samo jak do wikipedi ,też są opisy ryb.

strona tego hodowcy to ta sama kategoria.

 

jeśli podana była strona inna niż myślę [a wątpię] to przepraszam.

no ale sprawa powinna być załatwiona z moderacją na pw ,albo osobny temat.

 

 

ok proszę usunąć post

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z regulaminu:

7. Zabrania się umieszczania linków reklamujących inne serwisy akwarystyczne, a także promujących własną działalność komercyjną. Nie wolno również umieszczać linków do własnych ofert i ogłoszeń w serwisach aukcyjnych. W szczególnych przypadkach zakaz ten nie obowiązuje wyłącznie po otrzymaniu zgody od administratora.

Jest wyraźnie napisane o serwisach a nie tylko forach! Nie chodzi tutaj o podkradanie użytkowników. Wielu z nas jest zalogowanych na kilku forach. Regulamin zabrania jednak umieszczania takich linków i tyle w temacie. Co innego do konkretnego opisu czy tematu a co innego reklamowanie całego serwisu, prywatnego czy też nie :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica polega na tym, że ja podałem odnośnik do innej strony gdzie szerzej opisano poruszany tu już temat, ty natomiast założyłeś temat z myślą o zareklamowaniu bezpośrednio jakiejś strony.

 

chciałem założyć podobną o swoich doświadczeniach i swoich akwariach ,ale teraz nie wiem czy można link do takiej tu podać.

Można, sam miałem w podpisie ale nie chce mi się jej prowadzić. Tyle, że musisz na ten temat gadać z adminem, w moim przypadku się zgodził, bo nie byla to komercyjna strona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plose Pani , plose Pani a Zosia mi zabrała grabki...........:D

Jak dla mnie to plose Pani, plose Pani a Zosia zabrała mi grabie...

 

Ale wracając do tematu to regulamin jest regulamin i nie da się go przeskoczyć. Chyba, że mod nie widzi, a inny użytkownik nie zgłosi nadużycia. Zawsze wart jest wklejać linki do konkretów pod postacią link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirysek ale zgłosić post normalną drogą czyli raportując go, to ciężko było? Nie udowodnisz więc nikomu, że mówiłeś o złamaniu regulaminu. Użytkownik Glonek otrzymał ostrzeżenie. Następnym razem wciśnij raportowanie postu jak takie coś zobaczysz. Nie jesteśmy maszynami, żeby przejrzeć całe forum i takie coś wyłapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Plose Pani , plose Pani a Zosia mi zabrała grabki...........:D

Jak dla mnie to plose Pani, plose Pani a Zosia zabrała mi grabie...

 

 

 

Hipcio specjalnie tak , napisałem ;) .

Ludzie , walczycie z regulaminem a zakładając tutaj konto sami klikaliście , że się z nim zgadzacie :roll: . A teraz to co ? Zmieniliście zdanie czy jednak w ogóle go nie czytaliście :roll: . Skoro moderatorzy są zgodni co do tych wklejonych linków to wątpię czy nawet pisanie do admina coś pomoże :roll: . I przestańcie się zachowywać jak dzieci . Cokolwiek się stanie to zaraz ktoś zakłada temat o tym :roll: . Założycielowi tematu proponuję zajrzeć jeszcze raz do regulaminu . Według mnie wszystko tam jest przejrzycie opisane na temat wklejania linków do innych stron .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, sam zresztą ten regulamin napisałem haha :D

 

7. Zabrania się umieszczania linków reklamujących inne serwisy akwarystyczne, a także promujących własną działalność komercyjną. Nie wolno również umieszczać linków do własnych ofert i ogłoszeń w serwisach aukcyjnych. W szczególnych przypadkach zakaz ten nie obowiązuje wyłącznie po otrzymaniu zgody od administratora.

Mei, ja naciskałem zgłoś, ale to chyba w dalszym ciągu 'szkopki' zw. z Firefox'em. Teraz mam Operę i wszystko trybi jak powinno. No nic, na przyszłość będę interweniował równocześnie na PW, bo to nigdy nie wiadomo czy się coś sknoci w raportach. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...