Skocz do zawartości

[60L] Ogólne(aktualizacja str.4) UPDATE 23.11 !!


dymek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wiesz co bardzo mi się podoba Twoje akwarium tylko muszę Cię ostrzec przed kokosem masz 2 takie same roślinki ( wyglądają jak "szypułki" z ananasa.... ) to nie są roślinki akwarystyczne, nie pamiętam dokladnie jak nazywa się ta roślinka ale to jest roślina do PALUDARIUM

 

 

Dołączona grafika

 

ta roślina jeśli pozostanie w całkowitym zanurzeniu to po prostu Ci zgnije, wiem o tym bo też miałem taką roślinkę, bardzo mi się podobała, jak dobrze poszukasz to znajdziesz wiele tematów na forum o tej roślinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja.

Dołączona grafika

 

Na życzenie TDC podaje obsadę :D

5x neon insea

gurami złote

zbrojnik niebieski

mieczyk samiec

4x kirysek spiżowy

dwie samice gupika

 

To wszystko się zmieni po zmianie zbiornika czyli będzie tak:

około 15 n. insea

2+1 gurami złote

zbrojnik

6x k. spiżowych

harem mieczyka i gupika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już 4 strony postów za nami praktycznie. Oprócz aktualizacji ze zdjęciem może jakieś podsumowanie co do obsady i in.? Podoba mi się Twoje akwarium :]

 

 

edit: Dzięki. Myślałem, że trochę więcej podasz szczegółów. :) No ale ok. Niech zostanie tak jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak dla mnie ten glonek to jest gibbiceps, albo pleco. Na 99% to nie jest z. niebieski. Za małe akwa na gurami.

Tutaj się muszę zgodzić ;) To nie jest zbrojnik niebieski ;p A ta roślinka w prawym dolnym rogu ( podejrzewam bacopa ) ... co ona tam robi ? Siup ją w tą kępkę ;p Za nią jest mech ... zmienił bym go na coś szlachetniejszego ;) willow moss, christmas moss, zdrojek ;p wyglądąły by o niebo lepiej ;] W ten taki "trójkącik" gdzie tak pusto, wsadziłbym blyxe bądź jakąś większą kępę eleocharis ;]

Mam nadzieję że nowe akwarium stawiasz już niebawem, bo obsada jest naprawdę ... poza tym coo napisałem wyżej, bardzo ładne akwa ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

mnie szczerze , zawsze ciekawiło LT , aczkolwiek boje sie że te 0.3W/l nie starczy na roślinki wymagające... w ogóle , to trudne dla mnie do pojęcia , że zwykła ziemia pozwala mieć w baniaku słabe światło , a roślinki i tak rosną ... a taka glossa ? co wymaga koło 0.9W/l ? nagle w 0.3W/l zacznie rosnąć ? ogólnie boję się spróbować ... ale może kiedyś ... puki co nie mam miejsca na piąty baniak... i oczywiście kasy , puki co będe oglądał LT Grześka , TDC oraz Twoje , jak sie może przekonam , to takie 63-54L założę :P a teraz , życzę Tobie równie dużego sukcesu w 160L , co w 60L :P mam nadzieję , że zrobisz równie dobrą aranżację :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...