Skocz do zawartości

Akwarium 200l dobór sprzętu.


Rekomendowane odpowiedzi

No to 100x40x50. Wysokość podajemy zawsze na końcu - właśnie dlatego dopytuję, bo często ludzie mieszaja wymiary, a my musimy się domyślać co jest co :P Hitem było 40x50x100 - zapis sugerował 'kolumienkę'.

 

Co zamierzasz w tym trzymać? Bo dobór ryb podyktuje dobór sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za wasze odpowiedzi.Ogladam sobie skoki i Maciek Kot prowadzi:)

Co do budzetu to nie wiem ile mogę wydać.Poprostu zalezy mi na dobrym sprzęcie taki który da radę.

Mieszkam w irladni i chcę sobie sprzet z polski wysłać.Tutaj w moim kraju wybór ryb nie jest zbyt wielki a w sklepie akwarystycznym do wyboru jest może 10 rodzajów ryb

Napewno chciałbym mieć w akwarium żywe rośliny.

Obecnie mam nano akwarium 25l w którym trzymam 7 neonków:) Napewno będe chciał je przenieść do większego zbiornika oraz dołożyć inne ryby które mi się spodobają i które można trzymać z neonkami

Edytowane przez irlandczyk007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 


 

Masz neony, to pierwsza rzecz to przygotowanie wody pod nie, temp i twardość, potem możesz dodać ryby które żyją w takich samych wodach

 

With mobilephone sent.


Tak tylko ja sie pytam jaki sprzęt dokupic pod akwarium 200 litrowe

 

EDYCJA: 11-02-2017 21:18
Panowie jaka belka pod takie akwarium?Chodzi mi o ledy.Sam niezrobie nie mam czasu i wprawy??No chyba ze te ledy takie drogie to prosze o  ile watowe swietlówki oraz jaki rodzaj t5??
Jaki filtr?
Jaka grzałka>?>?

Edytowane przez irlandczyk007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko ja sie pytam jaki sprzęt dokupic pod akwarium 200 litrowe

 

EDYCJA: 11-02-2017 21:18

Panowie jaka belka pod takie akwarium?Chodzi mi o ledy.Sam niezrobie nie mam czasu i wprawy??No chyba ze te ledy takie drogie to prosze o ile watowe swietlówki oraz jaki rodzaj t5??

Jaki filtr?

Jaka grzałka>?>?

A nie lepiej Ci coś na ebayu poszukac?

200l z osprzętem i to dobrym kupisz za 200 funtów, chyba, że chcesz nowe to wtedy można z Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę Ci wysłać linka.

Poszukaj w swojej okolicy na ebayu czy aquaristsclassified to napewno coś znajdziesz.

Ja ostatnio kupiłem za 300 funtów zestaw Fluval Rena 240l z kubłem Fluval 305, z dodatkowym ehaimem 3 professional, roślinami, grzałka 2 zestawy testów i 2 worki nawozów, preparatów, korzeni, zestaw do pielęgnacji roślin itd.

Wpisz sobie "aquarium fish tank full set up" , wybierz odległość od miejsca zamieszkania i działaj.

 

Edytowane przez Daniel Z
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...