Skocz do zawartości

Forum


Bleher71
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Więc licze, na liczne przeczytanie moich uwag na temat tego forum.

Nie będe się rozpisywał, bo to sensu nie ma, natomiast chcę przekazać Wam moje uwagi, opinie wprost.

 

Mianowicie założyłem pare tematów na których nie dostałem odpowiedzi, pomocy, podpowiedzi.Podejrzewam, że nie tylko ja mam taki problem.Zarówno forum jak i strona główna, blogi wskazują na to, iż strona jest dobrze rozwinięta, więc dlaczego na żadne proste z moich pytań nie mogę dostać odpowiedzi?Oceniam to forum krytycznie nisko.Nawet jeśli znajdzie się osoba która zdecydowała wejść na post użytkownika to mamy 85% szans na to, że będzie to totalne skrytykowanie kogoś.Nie mam pojęcia skąd takie sknerstwo i chciwość znajduję się na tym forum.

Zdecydowałem, iż tym postem kończe moje ubogie odwiedziny na tym forum.

 

PS. Podejrzewam, że jak na złość co jest tradycją na tym forum po tym poście :

- Będzie wiele odpowiedzi ( Mimo tego iż żadnej pomocy ani odpowiedzi nie potrzebuję )

-Złamanie regulaminu lub coś w tym stylu o którym przypomna mi wszyscy admini i moderatorzy ( Choć aktualnie żadne regulaminy mnie nie interesują, podobnie jak pomoc innym użytkownikom w "opałach" przez niby specjalistów akwarystyki.)

 

Podsumowując uważam, iż popełniłem błąd zakładając tutaj konto, choć mam nadzieję, że niektóre osoby wniosą coś do tego "forum" po przeczytaniu tego postu

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mianowicie założyłem pare tematów na których nie dostałem odpowiedzi, pomocy, podpowiedzi.

http://forum.superakwarium.pl/index.php?app=core&module=search&do=user_activity&search_app=forums&mid=21463&userMode=title&sid=b8e1b66af1abe73c9844ca39c3ebdc67

Bzdura. :)

 

Przykład:

http://forum.superakwarium.pl/topic/44895-160l-og%C3%B3lno-ro%C5%9Blinny/

Bocje w 160 l? :) I to tylko dwie...

 

 

 

 

.Nie mam pojęcia skąd takie sknerstwo i chciwość znajduję się na tym forum.

Czy tu ktoś komuś płaci za pomoc czy za cokolwiek? Chamstwo przemawia teraz przez Ciebie bo nawet nie potrafisz podziękować ludziom którzy próbowali Tobie pomóc.

 

 

 

Oceniam to forum krytycznie nisko.

Ja przeglądając Twoje tematy i to co w nich było, Twoją osobę również.

 

 

 

Nawet jeśli znajdzie się osoba która zdecydowała wejść na post użytkownika to mamy 85% szans na to, że będzie to totalne skrytykowanie kogoś

A co myślałeś, że jak robisz coś źle ktoś Cię poklepie po pleckach, pochwali i jeszcze wyśle Ci za darmo roślinki z przycinki?

Jak  tak to pomyliłeś fora.

 

 

 

Zdecydowałem, iż tym postem kończe moje ubogie odwiedziny na tym forum.

Dziękujemy również.

 

 

 

- Będzie wiele odpowiedzi ( Mimo tego iż żadnej pomocy ani odpowiedzi nie potrzebuję )

Zapewniem Cię, że nie będzie. :)

 

 

 

Podsumowując uważam, iż popełniłem błąd zakładając tutaj konto, choć mam nadzieję, że niektóre osoby wniosą coś do tego "forum" po przeczytaniu tego postu

Ty na pewno nic nie wniesiesz taką Swoją postawą, pomimo tego, że nawet sam go (ten post) pisałeś. :)

 

Krytykę trzeba umieć przyjąć na klatę, wyciągnąć z niej wnioski i postarać się poprawić to co robiło/robi się do tej pory źle.

Ale do takiego postępowania trzeba dojrzeć...

Powodzenia

Ty nie potrafisz tego zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłam to na 3 tematy, które założyłeś Bleher71 tylko w jednym nikt do tej pory nie odpisał (może po prostu nikt nic nie wie o tych akurat skałkach? ;) )

W pozostałych tematach kilku użytkowników się wypowiedziało. No może jeszcze nie na wszystkie pytania ci odpowiedziano, ale cierpliwości! Tu nie ma obowiązku odpowiadania w tematach ;) Mimo, że z doświadczenia wiem, że to bywa denerwujące, jak się czeka na choć jeden post z odpowiedzią ;)

Więc nie za bardzo rozumiem o co chodzi? Chociaż jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi... o cierpliwość :P

 

No chyba, że głównie o to chodzi...

Oceniam to forum krytycznie nisko.Nawet jeśli znajdzie się osoba która zdecydowała wejść na post użytkownika to mamy 85% szans na to, że będzie to totalne skrytykowanie kogoś.Nie mam pojęcia skąd takie sknerstwo i chciwość znajduję się na tym forum.

 

Tu się nie wypowiadam. "Wszyscy" wiedzą jakie mam zdanie na ten temat :P

Edytowane przez maziama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...