Skocz do zawartości

Włączenie stałej edycji postu w dziale "słodkowodne i morskie"


RA_FEEL_IT!
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa została już dawno przemyślana i tak zostaje.

Wszystko dzięki użytkownikom, którzy zmieniali treść postu i wszystkie pozostałe wypowiedzi nie miały wtedy sensu.

Galeria nie będzie od tego odstępstwem, mniej przejrzyste tematy były jak użytkownicy mieli taką możliwość (stałej edycji).

Rzadko kiedy jakiś użytkownik chciałby wracać do starego postu, żeby zmienić jego treść, w takich sytuacjach "na sali" jest mod.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie zbędna, dodatkowa robota dla was.

Będę edytował codziennie 1 post po 3-4 razy (a bo to a bo tamto) - rozumiem że mam zasypywać zgłoszeniami?

To dla mnie i pewnie dla was będzie bardzo uciążliwe...

Edytowane przez RA_FEEL_IT!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiesz pisać raz porządnie a nie chaotycznie?

Jeżeli nie, napisz Sobie na komputerze raz, potem coś dopisz i dopiero wieczorem wyślij.

Był problem jak użytkownicy edytowali Swoje posty, wtedy pozostała część traciła sens i na pewno nie będzie do tego powrotu, wtedy było to uciążliwe, teraz nie jest.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie umiesz pisać raz porządnie a nie chaotycznie?

Jeżeli nie, napisz Sobie na komputerze raz, potem coś dopisz i dopiero wieczorem wyślij.

Był problem jak użytkownicy edytowali Swoje posty, wtedy pozostała część traciła sens i na pewno nie będzie do tego powrotu, wtedy było to uciążliwe, teraz nie jest.

Dokładnie.

 

 

 

Będę edytował codziennie 1 post po 3-4 razy (a bo to a bo tamto)

W jakim celu te edycje ?

Każdy normalny user wie co chce napisać i na tym kończy, ew. edytuje raz, a nie 3-4-5-10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I właśnie często o to chodzi, żeby dokumentować rozwój zbiornika i akwarysty... Spójrz na tematy kolegi DawW, czy koleżanki V_i... no może to nie najlepsze przykłady, ale jakby co to zawsze możesz obejrzeć moją sygnaturkę... Tak, długo dojrzewałem do piachu... i do ro... i w ogóle ciężki ze mnie beton akwarystyczny...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak umieścisz wszystko w pierwszym poście, to pozostałe wpisy mogą stracić sens

Przecież nie wywalę wszystkiego co napisałem wcześniej tylko dodaje daty co zmieniam - wdgł. mnie znacznie przejrzyściej dla odwiedzających i wygoda dla samego siebie - wszytko w jednym miejscu (1 poście).

ahr, w takim razie czy jest możliwość zdobycia praw bym był wyjątkiem i miał możliwość edytowania w swoim temacie?

Edytowane przez RA_FEEL_IT!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje Ci się, że to będzie przejrzyście, jak temat będzie miał 12 stron (przypuśćmy), nikt nie będzie wracał do pierwszej strony zobaczyć czy coś zostało zmienione, to forum ma funkcję, że czytasz temat od ostatniego nieprzeczytanego postu.

Jeżeli ktoś by chciał poznać całą historię Twojego akwarium to się cofnie do tej pierwszej i przeczyta cały.

 

 

 

ahr, w takim razie czy jest możliwość zdobycia praw bym był wyjątkiem i miał możliwość edytowania w swoim temacie?

Nie, nie ma takiej możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...