Jump to content

Brak łyżeczki


karo83
 Share

Recommended Posts

Nie V_i, na żelazo jest taka szersza łyżeczka. Przy potasie to taka bardziej miareczka.

Podejrzewam, że tam jakaś część grama będzie wchodzić. Nawet jak ktoś poda pojemność tej miarki to i tak ciężko będzie to odmierzyć na wadze na przykład.

Wzięłabym po prostu na końcu łyżeczki od herbaty tego proszku i tyle.

Zobacz na internecie - w grafikach tego testu - jaki mniej więcej wzrokowo jest rozmiar tego wgłębienia w miarce i daj proszku "na oko".

Innego wyjścia nie widzę. Ewentualnie kupić nowy test ;)

Link to comment
Share on other sites

Aaaa to jest taka jak z PO4 i NO3 - taki patyczek z dziurką ;) Mam te testy zmierzę Ci ile gramowo to wychodzi i zaraz podam.

 

Edit.

 

Więc tak na "płasko" na podstawie testu na PO4 to wyszło z tej miareczki 0,008 g

Edited by V_i
Link to comment
Share on other sites

Spokojnie V_i , tę od jbl mam i patrząc na zdjęcie w necie tej zooolka to mogą mieć podobną wielkość. Ale jak się różnią to i tak wynik wyjdzie dziwny.

Poczekam na odpowiedź tego sklepu. Chyba że ktoś ma jbl i tę zoolka  i mi potwierdzi zgodność.

Link to comment
Share on other sites

Sprzedawca ze sklepu odpisał mi, że zestaw nie zawiera łyżeczki. Podobno Zoolek odpowiedział mu , że od trzech miesięcy sprzedają bez łyżeczek. Gość twierdzi , że na pudełku nie jest napisane o łyżeczce , a zestaw zawiera to co jest na pudełku. Oczywiście w opisie aukcji niby zestraw zawiera łyżeczkę. PARANOJA

Link to comment
Share on other sites

Jeśli w opisie aukcji jest łyżeczka, to w zestawie który dostałeś też musi być. Dostałeś niekompletny zestaw, więc reklamacja i albo zwrot gotówki, albo niech dosyłają szpatułkę, łaski nie robią. Ktoś widocznie próbuję Cię zrobić w bambuko. Postrasz ich troszkę, to inaczej będą rozmawiać. ;)  A w instrukcji używania tego testu nie ma szpatułki?  

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim jak najszybciej złóż reklamację w formie pisemnej (list polecony za zwrotnym potwierdzeniem odbioru) z żądaniem doprowadzenia towaru do zgodności poprzez uzupełnienie braku a jak nie są w stanie tego spełnić to z żądaniem zwrotu gotówki.

Jednocześnie napisz maila do zooleka. Nie wiadomo czy sprzedawca się faktycznie z nimi kontaktował. Zoolek w miarę szybko odpisuje na maile.

Link to comment
Share on other sites

Do zooleka napisałem. W instrukcji testu jest łyżeczka. Sprzedawca stwierdził, że na pudełku nie ma jej narysowanej a wszystko inne jest narysowane. Faktycznie na pudełku nie ma tej łyżeczki ale to jakaś głupota takie tłumaczenie.

Link to comment
Share on other sites

Dlatego proponuję skorzystać z niezgodności towaru z umową. Grafika na opakowaniu nigdy nie była wyznacznikiem tego co jest na wyposażeniu. Wyznacznikiem jest instrukcja obsługi. A w Twoim przypadku dodatkowo treść aukcji/ogłoszenia.

Edited by zibi6
Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałem z panem z Zooleka i dośle mi tę szpatułkę. Jak mu opowiedziałem teksty tamtego sprzedawcy to nie mógł się przestać śmiać.  Łyżeczka oczywiście powinna być, być może gdzieś się zapodziała przy pakowaniu testu.

Link to comment
Share on other sites

Kupowałem już kilka rzeczy u tego pana , ale na tym koniec. Na szczęście producent testu stanął na wysokości zadania , tylko muszę poczekać kilka dni. Sklep powiniem zwrócić się do zooleka i poprosić o uzupełnienie braków , a nie wciskać ludziom głupoty.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...