Skocz do zawartości

[60l] ogólne:-) zdjęcia nowych roślin i rybek 4 i 5str.


żwirek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może dlatego że nie mam się czym na razie chwalić? Brzankarium odglonowuję, na klejone czekam, trzecie ze słabym oświetleniem, reszta to zbiorniki zastępcze służące tylko jako przechowalnia dopóki dzielone nie przyjedzie. Tak w sumie to naprawdę nie mam się czym chwalić. Jak będę miała czym to się pochwalę. Tak w sumie z tego forum to chyba tylko prov widział moje akwaria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh, narazie rezygnuje z tego korzenia, chociaż jest mega fajny...trochę za duży na przykładanie go kamieniem, pomyśle co z nim zrobić jak już uporam się z tą głupią wodą, która ciągle wygląda jak mleko i śmierdzi też jak mleko, ale skwaśniałe:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty piszesz coś z tym twoim akwarium jest nie tak opisz dokładnie co tam jest........... Ja bym robił restart przy okazji można korzeni a przymocować do płyty styropianowej postawić na dnie a płytę potem zasypać żwirkiem będzie go trzymało . Tylko odpowiednio dużo tego żwiru trzeba dać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu woda jest mętna, jak mleko, tak, że nie widać tylnej ścianki akwarium i tak okropnie śmierdzi, jakby skwaśniała:/ Nigdy nic takiego się nie działo:/ Tym bardziej, że wypłukałem mega dokładnie żwir, tak, że woda była krystalicznie czysta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie tak robię Mei, ale z dnia na dzień jest coraz gorzej:-( Przeszedłem już przez kilka preparatów w stylu Cristal i codziennie podmieniam wodę:-( Jest coraz gorzej. Może powinienem nie włączać przez kilka dni światla, albo kupić coś konkretnie na pierwotniaki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak:-) Po prostu dosadziłem roślinek z tyłu, tak żeby tył był zakryty i przeniosłem grzałkę na tylną ściankę, teraz już jej nie widać:D Pokombinuje z korzeniem i jak tylko minie zmętnienie i wytępię pierwotniaki zamieszcze fotki:D

Sorki modzie, ale post byl z przed ponad godziny i nie rozkminilem, że ostatni był mój. Sorki :oops:

 

EDIT:

 

Korzonek:D

 

mod: edytuj posty, następnym razem będzie ostrzeżenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Piszę nowy post pod postem, bo minęło już sporo czasu, no i nie wgrają mi się nowe fotki do starego postu. Więc dosadziłem roślinek, z korzonka narazie zrezygnowałem, ale zakryłem grzałkę roślinami:D W zbiorniku aktualnie, przez kilka dni znajduje się sporo rybek, z innego dojrzewającego zbiornika, po przebudowie, który wkrótce pokażę:D Także proszę nie bulwersować się obecnością gurami, czy mieczyków:D Dalsze uwagi oczywiście mile widziane:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...