Skocz do zawartości

[60l] ogólne:-) zdjęcia nowych roślin i rybek 4 i 5str.


żwirek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Schowaj grzałę i dosadź roślin. Zwłaszcza na tył bo jest łyso jak nie wiem co. Lewy tył kompletnie nie obsadzony. I jakoś tak za równo ze żwirkiem. Ale kamiuszczak mi się podoba bardzo. I koniecznie korzeń. Można nim tą grzałke zasłonić, a najlepiej będzie jak ją wsadzisz troszkę pod żwirek. I będzie gicior. Powinno ci kabelka starczyć ;)

 

 

 

 

 

Mateńko ale się czepiłam.... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie 15 samczyków gupika:-) Albo 5 samców i 3 samice. No i stadko kirysków na dno jakiś małych:D Jutro się wybiorę po roślinki:D Tak się zastanawiam....po pół roku funkcjonowania tego akwarium w dawnej wersji, muszę przyznać, że woda była brzydka nawet po podmianie i ogólnie śmierdząco to wyglądało. Nie chciałbym znowu dopuścić do takiej sytuacji... czy ktoś z was ma jakiś patent na przejrzystość wody i w miarę schludny zbiornik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woda ci się odstoi. Daj kilka dni. Na razie masz świeżaka. A schludny? Hehehe... DBAJ O NIEGO. Odławiaj trupy ;) Nie przekarmiaj ryb to nie będziesz miał problemów z pleśnią, bo ci nie będzie gniło żarcie pozostałe. Badaj wodę raz na jakiś czas. Nie zaszkodzi. Jak nie wiesz jak, to chodź z nią do akwarystycznego. Najlepiej kupić na nią jałowy pojemnik do badania moczu. W każdej aptece dostaniesz. I nie wariuj z ilością sklepów w których kupujesz rybki i rośliny. Wybierz jeden dobrze zaopatrzony i patrz czy mają dużo klientów. To będzie świadczyć o jakości. No i powodzenia :D

 

 

15 samczyków??? łoł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pofatygowałem się specjalnie dla Ciebie . Tylko po to aby sprawdzić kto mnie ocenił ......Już wiem ..........Akwarium .........Piękne tylko czy te 15 Gupików nie skarłowaciej i nei zdechnie :o Mody twierdza ze tak więc popytaj jeszcze .......

Hehe...chyba poza tym forum nie masz innego życia, skoro pofatygowałeś się specjalnie dla mnie, żeby się "odegrać":P Naprawdę nie wiem co masz do tych modów, ja ich tam lubię. I nie oceniam Cię, bo nawet Cię nie znam. Mi by się nie chciało szukać Twojego akwarium w galerii, żeby napisać coś uszczypliwego:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same samce gupika rosną małe ogólnie nawet wśród profesjonalnych hodowców kolega usłyszałby to samo, ba - znam i takich, którzy mieli w 112l akwarium ok 40 samców... widok ciekawy choć już raczej brało na nudności od tych kolorków...

 

o ile kolega nic innego nie planuje dać to taka obsada może zostać czyli

 

15xgupik [samce]

5xkirysek lub krewetki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do modów nie mam nic tylko czasem jak się nie znają to powinni przemilczeć i nie wpierać głupot .

 

Ps. Akwarium z Samcami gupika może być piękne- widziałem takie . Nie to forum jest moim życiem ale Akwarystyka. A co do faktu ocenienia mojej osoby .......wycofujesz się z tego co napisałeś????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dość tej bezsensownej dyskusji. Skoro się lepiej znasz od modów to po co się tu wogóle zalogowałeś? To pytanie retorycznie, nie odpowiadaj. Po prostu się odczep.

 

Jak przykryć grzałkę korzeniem? Po prostu ustawić go wzdłuż małej ścianki?

Ja akurat się niestety zgodzę z Infinity. Tak generalnie to raczej nie chodziło mu o czepianie się tylko modów ale każdego użytkownika. Ja akurat jak nie wiem, to nie wypowiadam się wcale, natomiast większość osób na forum często pisze dla napisania i nieważne czy jest to prawda czy zasłyszana ściema....

 

 

Co do grzałki to albo pionowo w którymś z rogów albo poziomo przy dnie i przed nią posadzić rośliny albo położyć korzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie możesz tej grzałki przesunąć po prostu? Może przysypać trochę żwirem (tak mi się wydaje chociaż patrząc na rozmowę to nie wiem czy nie zostanę zlinczowana) i na to postawić korzeń. Bo tak na środku to nic innego nie widać tylko grzałę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe wbrew pozorom nikogo tu nie linczujemy:D Troche nie dogadaliśmy sie z infinity., ale mam nadzieję, że nawiążemy nic porozumienia i będzie okej, wkońcu wina zawsze leży po środku:P Co do grzałki w żwirze, to nie można tego robić, bo to może zjechać grzałkę, a to się równa ugotowane rybki:D Przynajmniej tak pisze na opakowaniu:D A korzeń tonie w wodzie:-) Nie był w plastikowej torbie, ale chyba rzzeczywiście go wygotuje:-) I obsadze jakimś mchem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łomatko dogadali się :lol:

 

nie chodzi mi o totalne zakopanie grzały w żwirze, tylko zasłonięcie jej żeby nie było jej widać patrząc z przodu. W końcu nikt nie patrzy pod kątem z góry bo i po co (no chyba że ja robiąc przemeblowanie ale ja nawiedzona jestem) i z przodu korzeń dać żeby zasłonić do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...