Skocz do zawartości

ametysty


MlodyFox
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co myśłicie o tym ??? Mam taki pomysł . Wsadzę do akwarium sedes ( do mojego się zmieści ) od tyłu tam gdzie wypływa normanlie kupa dam wężyk z powietrzem Kiedy w sedesie nazbiera sie odpowiednia ilośc tlenu deska klozetowa się podniesie puszczając wielki BĄBEL powierza i tak cyklicznie można by jeszcse tam wsadzić jakies oświetlenie i kiedy by się uchylała ta klapa roztaczało by taka super poświatę . Co wy na to????? dość orginalnie chyba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co myśłicie o tym ??? Mam taki pomysł . Wsadzę do akwarium sedes ( do mojego się zmieści ) od tyłu tam gdzie wypływa normanlie kupa dam wężyk z powietrzem Kiedy w sedesie nazbiera sie odpowiednia ilośc tlenu deska klozetowa się podniesie puszczając wielki BĄBEL powierza i tak cyklicznie można by jeszcse tam wsadzić jakies oświetlenie i kiedy by się uchylała ta klapa roztaczało by taka super poświatę . Co wy na to????? dość orginalnie chyba :P

Jak dla mnie bomba :D A co do oświetlenia to koniecznie tylko pamiętaj, żeby dać kilka kolorów.... może by się pokusić o płynną zmianę kolorów? Jak masz warunki :D aha i nie zapomnij obsadzić mchem świątecznym - a może w kolanku będą się rozmnażały ryby?

 

PS. Pamiętaj - zanim włożysz go wo akwarium to wygtuj całość w solance ;p :geek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać czy można do akwa włożyć ametysty bo by napewno pięknie wyglądały

Nie wyglądały by pięknie, nawet jakbyś chciał zrobić biotop strumyka górskiego... Koledzy powyżej dali dobre porównanie, jak by to wyglądało. Ale, żeby nie było.... Odpowiem na twoje pytanie. Ametyst jest barwną krystaliczną odmianą kwarcu więc nie powinien zmieniać parametrów wody. Jedynie trzeba by było badać ilość Fe w akwa, ponieważ to ten właśnie pierwiastek nadaje ametystom fioletowy kolor.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...