Skocz do zawartości

Rybki w garnku


Garugan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dostałem od dziewczyny około 20 maleńkich mieczyków.

Trzymam je póki co w dużym garnku z wodą po akwarium w miarę napowietrzoną karmie je pokarmem dla doroslych ryb tylko kruszę w rękach.

Mam pytanko ile mam je trzymać żeby inne ryby ich nie zjadły i jak napowietrzać wodę czy może jest to zbędne ?

 

 

 

 

agunia997- Przenoszę do innego działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakis żart?

Ryby się bierze jak się ma warunki do wychówku a nie jak ktoś je daje.

Nie masz filtra więc długo nie pociągną, kup jakieś akwarium wyposaż w grzałkę filtr rośliny i jaikeś choć tymczasowe oświetlenie dopóki nie podrosną i będzą większe niż ryjki stworzonek które masz w akwarium głównym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakis żart?

Ryby się bierze jak się ma warunki do wychówku a nie jak ktoś je daje.

Nie masz filtra więc długo nie pociągną, kup jakieś akwarium wyposaż w grzałkę filtr rośliny i jaikeś choć tymczasowe oświetlenie dopóki nie podrosną i będzą większe niż ryjki stworzonek które masz w akwarium głównym.

 

I tak to nie wystarczy, bo akwarium musi dojrzewać 2 tygodnie, a 2 tygodnie to ryby w garnku nie pociągną. Oddaj ryby do zoologicznego jak najszybciej , jeśli chcesz mieć akwarium to wybierz się biotop i dopasuj do niego rybki, nie zapominaj o litrażu minimalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam akwarium 100litrowe wyposazone we wszystko jak trzeba.Moze zle sie wyazilem,dostalem male rybki i nie mam co z nimi robic bo zostana zjedzone jak je wrzuce do akwa.Wiec w tym caly problem.

Myslalem ze rybko beda wieksze bo kto normalny daje takie malenstwa nie znajac warunkow ale jak juz je mam to pomozcie.Mam daleko zoologiczny w tyg pracuje nie mam kiedy zalatwic tego wiec doradzcie co robic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...