Skocz do zawartości

Fishroom


mordimer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Nie chcę być złośliwy, po prostu chcę powiedzieć, że według mnie potencjał miejsca został praktycznie niewykorzystany. 

 

Nie jesteś złośliwy ale mógłbyś wyjaśnić.

Zrobiłem dokładnie to jak sobie zaplanowałem. Rozumiem że każdy gdyby dysponował takimi możliwościami zrobiłby to po swojemu.

Kwestia gustu i subiektywnych odczuć. Równie dobrze mógłbym wywalić na wszysytkich ścianach po 10 zbiorników i dorobić szmerów bajerów i innych laserów.

Plan był jednak taki i został zrealizowany. 100% mojego zadowolenia więc... :cool:

 

 

Właściwie to jak można siedzieć na takim niewygodnym krześle? Musisz przywlec jakiś porządny, mięciusi fotel :)

 

Nie jest wcale taki zły chociaż faktem jest że jest tymczasowy. Mam oprócz tego jeszcze zajefajną leżankę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100% mojego zadowolenia więc... :cool:

I to jest najważniejsze :) Ale ja bym zrobił to tak, że gdybym zaprosił kogoś do domu i spytał, czy chce zobaczyć moje akwaria, to po wejściu do tego pokoju, nie chciałby z niego wyjść. A teraz wygląda to tak, że mimo, iż akwarystyka to moje hobby, sam odpowiedziałbym coś w stylu: "Spoko luz. Idziemy pogadać na górę?" Tu nie chodzi o ilość akwariów na jednej ścianie, tylko o aranżację pokoju. Pełna analogia z urządzaniem samego akwarium. Można to zrobić po swojemu, ale przy okazji dobrze i ze smakiem, albo tylko po swojemu.

Edytowane przez maxell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhm - rozumiem. Tylko dobrze i ze smakiem też jest czysto subiektywnym odczuciem.

 

Tobie się nie podoba - zrobiłbyś po swojemu - spoko :-)

 

Z tym że na chwilę obecną to ja ludzi wyciągam z tamtąd bo jakoś mimo wszystko wyłazić nie chcą...

 

Pokój w zamiarze miał być pomieszczeniem użytkowym a nie wystawą/muzeum. To akwaria są tam atrakcją a reszta ma być funkcjonalna i tyle.

 

..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam się podoba, chociaż osobiście również widzę niewykorzystany potencjał.

Przede wszystkim zrobiłbym coś na wzór "akwa-ścianki". 4-5 baniaków po 100-120cm na różne ciekawe pomysły i jeden wielki, konkretny na wymarzoną obsadę.

Oczywiście i tak jest fajnie oraz masz racje- pokój ma być funkcjonalny. Nie mniej jednak gdyby to było moje pomieszczenie to zrobiłbym to inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Czołem ! 

 

W najbliższym czasie wystawiam dom na sprzedaż a co za tym idzie również i Fishroom. 

Jeśli jakiś akwarysta/akwarystka akurat szuka nieruchomości na Śląsku i marzy jej/jemu się przy okazji miejsce na trzymanie ryb to proszę o kontakt na priv.

Mogę się dogadać i zostawić również szkła z obsadą. 

 

Ps. po przeprowadzce zrobię sobie nowy fishroom a co! :-)

 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem ! 

 

W najbliższym czasie wystawiam dom na sprzedaż a co za tym idzie również i Fishroom. 

Jeśli jakiś akwarysta/akwarystka akurat szuka nieruchomości na Śląsku i marzy jej/jemu się przy okazji miejsce na trzymanie ryb to proszę o kontakt na priv.

Mogę się dogadać i zostawić również szkła z obsadą. 

 

Ps. po przeprowadzce zrobię sobie nowy fishroom a co! :smile:

 

Pozdrawiam. 

 

Gratulacje. Przeglądałem temat i czekałem na smutne zakończenie w stylu "nie mam już siły/kasy/miejsca i rezygnuję" a tutaj proszę - do samego końca fishroom działał :) Winszuję!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...