Skocz do zawartości

Welony


Rekomendowane odpowiedzi

Z miotu jest więcej nie widać na zdjęciu jest ok 50 sztuk mam też drugie młode ale są maleńkie te mają 2 miesiące co do parametrów jest to zwykła kranówka nie wiem jakie są parametry, wode wymieniam raz na 2 miesiące rzadko ale mam dobry filtr woda 20 stopni C bez uzdatniacza itp. nie podgrzewam wody :roll:

 

Edit:

 

[attachment=0]4bcc6b8d06b59bd3100b83e066ceae171237999032[1].jpg[/attachment]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniecznie musisz bocji dokupic towarzystwo to rybka stadna

 

kiryski też :) wiec przynajmniej 4 bocje zebys mial wtedy im bedzie dobrze (w miare)

kirysków może z 6 żebys miał w sumie ale te same czyli spizowe

 

zbrojników chyba tez za duzo :/

 

no i kosiarka tez stadna :/ najlepiej stworz swoj temat w dziale obsady zbiorników i tam wypisz obsade ze 112 i tam ci pomogą napewno zrobic tak zeby bylo super bo teraz napewno rybki sie męczą nie to że nie dbasz ale są samotne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koniecznie musisz bocji dokupic towarzystwo to rybka stadna

 

kiryski też :) wiec przynajmniej 4 bocje zebys mial wtedy im bedzie dobrze (w miare)

kirysków może z 6 żebys miał w sumie ale te same czyli spizowe

 

zbrojników chyba tez za duzo :/

 

no i kosiarka tez stadna :/ najlepiej stworz swoj temat w dziale obsady zbiorników i tam wypisz obsade ze 112 i tam ci pomogą napewno zrobic tak zeby bylo super bo teraz napewno rybki sie męczą nie to że nie dbasz ale są samotne :)

Czytałem kosierak niekturzy nie trzymają w durzych ilościach bo się strasznie ganiają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm

a 50l to nie za malo??

bo ja tez chcialem miec welony w 63l

ale powiedzieli ze nawet 1 nie moge tam trzymac

Nie słuchaj się naprawdę może i trochę zamałe ale niekturzy trzymają trzy welony w 5 litrowej kuli to jest morderstwo > Moje welony są szczęśliwe nawet się rozmnorzyły :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...