Skocz do zawartości

pięknie urządzone akwarium


Rekomendowane odpowiedzi

witam przeglądając ogłoszenia z akwariami znalazłam te gdyby nie cena 800zł z szafką i to że było przemalowywane na biało kupiła bym je. Bardzo spodobała mi się tapeta przez dłuższy czas myślałam że to prawdziwe koralowce.. i zastanawiam się gdzie taką kupić? i czy warto kupić te akwarium mimo że kosztuje 800zł?

poniżej zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sama szafka i szkło to nie warto , kupisz za to kasę nówkę , widzę jest pokrywa , jakie ma oświetlenie? i czy jest w komplecie? Bo za konkretną pokrywę z oświetleniem na taki zbiornik też trzeba dać kilka setek. A tapeta? Koralowce pasują ale do akwarium morskiego , ale sądząc po tym że zastanawiasz się nad kasą to morskiego nie będziesz robiła bo to ogromny wydatek (i wiedza) , a w zbiorniku słodkowodnym będzie wyglądać nienaturalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę od siebie powiedzieć tak:

-Po pierwsze tło beznadzieja i całość źle ,a nawet tragicznie połączona.Fototapeta jest przeznaczona do akwarium morskiego.

-Za duży litraż jeśli chodzi o początki z akwarystyką.

Proponuję najpierw poczytać o akwariach słodkowodnych,a zarazem morskich i akwarium na początek 112 L---w zupełności ci wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie gdzieś z tyłu pokrywa ma jakieś odłamaniu/pęknięcie. Ważne, że akwarium jest całe i reszta też sprawna. Cena 800zł to bardzo dobra cena jak na prawie kompletny zestaw. Ja bym brał. Z wysyłką będzie problem - to jest jedyna wada chyba. Druga sprawa, odpowiednie urządzenie tego akwarium i zarybienie będzie stosunkowo drogie.

 

Jeśli to jest zestaw taki jak ten: http://www.ferplast.com/scheda_prodotto ... 0601020103 to chyba warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzegrzół, a jest tam filtr w tym zestawie? Z wyglądu szafka nie wygląda na stabilną, a samo akwarium mniejsze niż zamierza kupić autor tematu. Nie znam tego języka, ale czy nie jest to jakaś aukcja? Obecna cena 85 euro, ale chyba nie koniec aukcji. Nie znam języka holenderskiego więc pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szafka juvel jak i akwarium,kto powiedział że szafka musi wyglądać na stabilną?

Ma być stabilna a nie na taką wyglądać,juvelowi śmiało można zaufać to wiodący producent zestawów.

Filtra nie widać ale jak znam Holendrów to z pewnością filtr jest i możliwe że dostanie wszystkie gadżety akwarystyczne jakie ma sprzedający bo ten rezygnuje z hobby,coś mi mówi że próbował zostać akwarystą ale mu nie wyszło,krótko było używane,to prawie nowy zestaw.

Resztę info na e-mail u sprzedającego.

2 akwaria kupiłem tą drogą i nie zawiodłem się zapłaciłem ok 20% realnej ceny i dość sporo korzeni i innych rzeczy dostałem bo sprzedającemu zagracały szopkę,tylko porządek w sumie mu zrobiłem,powiedział bierz co potrzebujesz,kasa w łapę i do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filtr jest ...wewnętrzny Juwel'a.

Kupujący otrzymuje całość widoczną na zdjęciu 3cim.

Reasumując ... nie godne polecenia.

 

Za mniej niż 100 euro na tym samym portalu można kupić zestawy Juwel, takiej samej pojemności tyko nowszej serii (z ładniej wyglądającą szafką/dzieloną i w kolorze bardziej przyjemnym dla oka/czarnym) i filtrem kubełkowym....bez zbędnych wiader i płynu do szyb ;-)

 

Zasady na Marktplaats są takie że sprzedający podaje minimalną kwotę jaką chciałbym otrzymać, a aukcję kończy w dogodnym dla siebie momencie.Jeśli zależy mu na czasie sprzeda tanio i nawet czasem poniżej tej kwoty, jeśli nie .... czeka aż kwota wzrośnie.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...