Skocz do zawartości

[ 280 L ] Mapetowe Ogolne


Mapet
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dołączona grafika

Kupiłem ją to miała cztery małe listki (takie jak ten jeden co jest na przodzie), wiec dosyć dobrze rośnie.

Lotos jest posadzony przed prawym korzeniem ale nadal "śpi". Jak sie obudzi będę się starał utrzymać go przy dnie.

 

Dołączona grafika

Sole, zmiana barw świetlówek i widać już efekty :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mapet brawo za barklaje :) jak Ci urośnie to postaraj się o sadzonki bo jest bardzo rzadka i droga.

No nie wiem jak to jest, wszędzie piszą, że tą roślinkę ciężko dostać a u mnie w zoologicznym w KAKADU jest dostępna w koszyczku w którym jest upchnięte z 4-6 sztuk za 15zł tak jak wszelakie żabienice i anubiasy ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mała aktualizacja.

 

Dołączona grafika

 

Czeka mnie przycinka i znów będzie łyso :D .

Kakadu doczekały się potomstwa. Pierwsze tarło i jakieś młode się jeszcze po glosi chowają. Zaczynają nabierać kolorów.

Ramirezki szykują się do trzeciego. Może tym razem coś z tego będzie.

Nurzaniec zwolnił tępo. Dziwi mnie to bo nawet ludwiga od niego szybciej rośnie.

 

I jeszcze z dwa:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Locdog nie zmartwiłeś mnie :D . To samiec na 100%. Pley szkoda ze nie wiedziałem tego okolo 5 lat temu jak jeszcze mialem 112 l. Nie znam nikogo kto ma wiekszy baniak ode mnie, a w sklepie wcisą go każdemu jak go oddam. Siedzi pod swoim korzeniem, czasem wypłynie. Roślin nie wyrywa tylko jak mu sie ubzdura to kopie głębiej swoją jame i wtedy w akwa to nic nie widać... Co do zdjęć czasem uda sie coś ładnie złapać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...