Skocz do zawartości

[63l] ogolne bez pomysłu


andrerw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam takie pytanie: Ile kg skałek i w ilu kawałkach użył ich Pan do aranżacji swojego baniaczka? I czy przypadkiem te skałki to Nyasa Stone a nie Seiryu Stone jak Pan wcześniej wspominał? Mam podobny zbiornik i planuję wykonać w nim coś podobnego. Zastanawiam się jeszcze czy nie lepsze byłoby położenie na wierzchu czarnego żwiru rzecznego lub bazaltu? Nie do końca jestem jednak pewien, które rozwiązanie byłoby lepsze dla roślinek i mieszkańców akwarium. Oczywiście żwirek czy bazalt leżałby sobie na czymś odżywczym dla roślinek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 272
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...

Andrew,jak to jest akwa bez pomysłu (tytuł) to ja przepraszam.To moje szuwary w takim razie to już kompletne dno.Piękny baniak,taki w sam raz.I rybki mają gdzie pływać.Naprawdę kawał dobrej roboty.I powiem Ci,że w tej aranżacji sprawia wrażenie większego.Dla mnie fajne. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AgoAgo ;) Dzięki za miłe słowo, ale i tak jakieś zmiany pod koniec wakacji, jak czas pozwoli trzeba będzie zrobić ;)

 

 

Brakuje mi czegoś na pierwszym planie. Nie myślałeś o glosi albo małym heńku?

Henio jest i rośnie, ale tak trochę ospale :zamieszany: No i krewetki strasznie w nim lubią grzebać i co jakiś czas mała kępka wypływa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż to Ci hultaję :roll::D

Akwarium przepiękne a możesz napisać co to za mech na korzeniu pierwszy z lewej ;)

To weeping moss.

 

Zamiast henia może glosia, krewetki raczej nie dadzą jej rady. Możesz też przymocować henia do jakichś płaskich kamieni i nic go wtedy nie ruszy. Ja tak mam u siebie bo mi świderki cały czas go wykopywały.

O to trzeba by wypróbować ;) Glosi nie chcę, na razie dam jeszcze heniowi czas, ostatnio ruszył trochę i zaczyna się rozrastać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mała aktualizacja dla marudy :P;)

Z barku czasu ostatnio trochę zaniedbałem baniak i pojawiły się krasnorosty, co dziwne tylko na kamieniach.

Wczoraj nastąpiła kolejna modernizacja oświetlenia i teraz jest 2x24W :D

Chodzi mi po głowie iwagumi i prawdopodobnie jak będzie trochę czasu to późną jesienią powstanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i się powtórzę ,ale akwarium jest super ,może nie na 10/10 tylko 8/10,a dlaczego.

Wyżej post to kolega się chyba pomylił w stronach,chyba chodziło mu ,że super ale lewa strona,a nie prawa.I właśnie mi się ta prawa strona nie podoba.Myślę,że jak by nie było tych wyższych roślin z prawej strony było by znacznie ładniej. ;)

Ale to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...