Skocz do zawartości

[100l] Kokosowe akwarium


Michael.Waw
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

*wymiary

- 100dł x 25szer x 40wys

*filtry

- Gąbkowy AT-201 8W 500l/h

- Kaskada penn-plax 100 5,2W 380 l/h

*Ogrzewanie

- jakaś chińska grzałka z allegro 100W z termostatem

- elite 25W w razie gdyby druga się zepsuła

*Oświetlenie

Całe oświetlenie jest do wymiany ale na razie z braku pieniędzy świecą dwie żarówki na E14 po 25 W i jedna 40W

*Podłoże

10l gruboziarnistego żwiru z dobrą cyrkulacją wody na dnie jakieś dwa cm

*Nawożenie

Od czasu do czasu trafi się jakiś tetra-plant ale ogólnie nie zależy mi na roślinach dla tego mam tylko nie wymagające gatunki

*Parametry

Śląska kranówa o pH 7.0 czasami nawet do 7.5 innych parametrów nie mierzę chyba że temperatura ale to oczywiste że 28°C do 29°C

*Ryby:

- 1 bojownik samiec

- 6 młodych skalarów jak urosną to zostanie jedna para lub jak się dobiorą to ewentualnie dwie

- 2 młode zbrojniki złote ( dla nich jest specjalnie tyle kokosów )

- dojdzie jeszcze 6 razbor klinowych

*Rośliny:

- grzybień

- kabomba

- wąkrotka

- moczarka

Dołączona grafika Dołączona grafika

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopie ja tu widze nurzańca, kryptokoryna i rozmnażać bojownika w haremie 1+3, do tego 15xRazbora Kilnowa.

W to sie już bawiłem w mniejszych akwariach, teraz chciałem się sprubować z amazonią jakieś pielęgniczki. Ale tu widzę że mój plan to nie wypał chociaż twierdzę że skalary nie urosną aż do 25 cm i to jest wystarczające akwarium.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W to sie już bawiłem w mniejszych akwariach, teraz chciałem się sprubować z amazonią jakieś pielęgniczki. Ale tu widzę że mój plan to nie wypał chociaż twierdzę że skalary nie urosną aż do 25 cm i to jest wystarczające akwarium.

W takich warunkach na pewno nie urosną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...