Skocz do zawartości

Na jakich instrumentach gracie? :)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam. wszyscy sie chwalimy akwariami, pora na pokazanie swoich innych zainteresowan - chodzi o muzyke. w kazdym srodowisku, od spawaczy po profesorow, sa osoby, ktore sa absolwentami szkol muzycznych :)

 

ja gram na gitarach (praktycznie kazdej) oraz na saksofonie altowym :) na gitarze gram juz ponad 3 lata a na saxie dmucham od 1,5 :) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubię grać na nerwach ;) hahahah

 

A tak na serio, to kiedyś bardzo dużo grałam na flecie prostym. Nawet świetnie mi to szło. Grałam głównie ze słuchu bo jakoś za zapisem nutowym nie przepadałam. Do szkoły muzycznej nie zapisałam się z czystego lenistwa a od kilku lat nie mam już czasu na dawną pasję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i szkoda...u mnie w miescie (malbork) ze wzgledu na historie miasta jest duzo zespolow, ltore graja muzyke dawna - fajna sprawa. no i tam wlasnie jest duzo gry na flecie prostym. ale mi to sie nie podoba, a flet ma jak dla mnie za wysoka tonacje ;] wiem, ze sa flety np w tonacji B-Dur, ale i tak saksofon, to saksofon ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys probowalam troche na gitarze, ale musze kupis struny bo juz nie idzie jej nastroic. jak sie w intreku dorwalam do basowej gitarki to kumpel myslal ze mu jej juz nie oddam;p ale w rzeczywistosci nie umiem grac. potrafie tylko kilka prostych dzwiekow. za to uwielbiam slychac... to mi najlepiej wychodzi nie mowie tylko o muzyce:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry informuje, że nie ściemniam :lol: Gram na trąbce B, pianinie, czasem brzdąkam na gitarze a kiedyś na flecie poprzecznym. I teraz tak: trąbka to mój instrument główny, pianino jako drugi.Czyli na tych mi idzie najlepiej a nie chwaląc się jestem niezłym graczem:) Grałam w orkiestrze we Włoszech w okolicach miasta Sapri oraz w orkiestrze dętej Helikon w Kwidzynie. Na gitarze to jak mi się nudzi 5 minut pobrzdąkam podstawowe chwyty, jakaś ogólnie znaną melodyjkę..A flet to już przeszłość. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

instrumenty klawiszowe (ogólnie rzecz biorąc) wszystko od fortepianu do samplera z wyjątkiem akordeonu ale harmonijka klawiszowa jak najbardziej :):):)

 

gitara bardzo podstawowo, Bas - poradze sobie :)

 

ogólnie jak potrzebujecie Kapelki na wesele itp to zapraszam na PW :):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeżeli o mnie chodzi to tworze muzykę na PC Programem FL 7 Pod hip-hop, rap

Nie oficjalnie wydaje płyty z kolega :) ja bit on rymy :) no i ogólnie beatbox troszkę sobie robię .

Kto chce mogę wysłać linka do moich nut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...