Skocz do zawartości

Motóry


ralph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam IŻ-a 49 z 1950roku z koszem i teraz kompletuję Nortona 500 z 1939 roku , mam silnik , ramę i koła (oddane do piaskowania ) jeszcze trochę mi brakuje (ciężko znaleść orginalne części , trzeba u dziadków po stodołach szukać ) , ale jak złożę to będzie cacko .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już mowa o "starociach" . U mnie w garażu stoi od prawie 20 lat SHL 175. Ojciec z chęcią by się tego pozbył ale szkoda by było oddawać na złom. Wymaga wkładu głównie kosmetycznego .Wystarczy oczyścić gaźnik,dodać świeżej benzyny i pali od razu-sam sprawdzałem :D Elementy mechaniczne w stanie bardzo dobrym. Orientuje się ktoś co można z takim fantem zrobić ? Zajmuje tylko miejsce w garażu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już mowa o "starociach" . U mnie w garażu stoi od prawie 20 lat SHL 175. Ojciec z chęcią by się tego pozbył ale szkoda by było oddawać na złom. Wymaga wkładu głównie kosmetycznego .Wystarczy oczyścić gaźnik,dodać świeżej benzyny i pali od razu-sam sprawdzałem :D Elementy mechaniczne w stanie bardzo dobrym. Orientuje się ktoś co można z takim fantem zrobić ? Zajmuje tylko miejsce w garażu.

 

Możesz mi oddać hehehehehe u mnie nie będzie przeszkadzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh jak ja wam zazdroszczę takich perełek, wprawdzie u mnie w rodzinie pradziadek jeździł "eshaelką", a dziadek wielkim warczącym junakiem, z tym że już tak dawno temu zniknęły że znam je tylko z opowieści babci :P, a jak popatrzyłem na motóry SHL na allegro to wynalazłem kilka takich odremontowanych perełek, CUUUDNE :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już się do tego przyzwyczaiłem że jestem dyskryminowany na drodze, dwa razy mi się tak zdarzyło że jechałem wręcz krawędzią jezdni kilka centymetrów od TiRa bo się strasznie wciskał. Trzeba po prostu mieć oczy dookoła głowy i trzymać się jak najbardziej z daleka od kierowców ciężarówek, bo to zazwyczaj buraki jakich mało :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest fajny czy nie ale z Aprili są rożne pojemności więc możesz jeździć już na kartę.

 

 

 

Ja mam Speedfight'a 2 i polecam.

 

 

Macie na sprzedaż jakieś stare motorki najlepiej z wielkopolski?

z wielkopolski nie ale z małopolski jest Romet ogar 200 mój kolega sprzedaje jest po remoncie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...