Skocz do zawartości

obniżenie akwarium


tulis
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szklarz da na pewno radę, ale czy ci się to opłaci. Nie lepiej obkleić go szeroką taśmą koloru czarnego przy dnie, w ten sposób będzie wydawał się mniejszy, lub wykonać otwór w szafce, na której będzie on stał i wsunąć go te 10 cm. do środka, co będzie jeszcze lepiej wyglądało, ale musisz mieć smykałkę do majsterkowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szklarz da na pewno radę, ale czy ci się to opłaci. Nie lepiej obkleić go szeroką taśmą koloru czarnego przy dnie, w ten sposób będzie wydawał się mniejszy, lub wykonać otwór w szafce, na której będzie on stał i wsunąć go te 10 cm. do środka, co będzie jeszcze lepiej wyglądało, ale musisz mieć smykałkę do majsterkowania ;)

Co ty piszesz?

Chodzi o to,żeby było realnie-nie wizualnie mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szklarz da na pewno radę, ale czy ci się to opłaci. Nie lepiej obkleić go szeroką taśmą koloru czarnego przy dnie, w ten sposób będzie wydawał się mniejszy, lub wykonać otwór w szafce, na której będzie on stał i wsunąć go te 10 cm. do środka, co będzie jeszcze lepiej wyglądało, ale musisz mieć smykałkę do majsterkowania ;)

Co ty piszesz?

Chodzi o to,żeby było realnie-nie wizualnie mniejsze.

 

Jeśli chodzi o realnie to jedyna rada to zakup nowego, bądź używanego. Bo wizyta u szklarza więcej wyniesie ;)

A co do pytania "Witam mam dość nie typowe pytanie czy dało by się obniżyć akwarium o 10cm. Baniak jest pusty i nie dużych wymiarów bo to ma być pod krewetkarium." To nie jest napisane w jaki sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Witam mam dość nie typowe pytanie czy dało by się obniżyć akwarium o 10cm. Baniak jest pusty i nie dużych wymiarów bo to ma być pod krewetkarium.

Z tego co ja się orientuje, to akwarium nie zetniesz bez rozklejania go. Jeżeli to w miarę duży zbiornik, to się to jeszcze opłaca. Jak cos w stylu 12-25l. To już nie. Koszt nowego jest zbliżony do kosztu silikonu, który byś musiał kupić.

Szklarz za rozklejenie, ścięcie i sklejenie zbiornika...hmmm...sądzę, że z min. 30-40pln by skasował.

Więc nie wiem czy to gra warta świeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz w domu żyletkę lub nóż do tapet, silikon, nóż do szkła. To ogarnij to sam.

Jak nie masz i musisz za to płacić to nie warto. Nowe 50x30x30 kosztuje 40pln +/-5pln.

 

+ trochę pojęcia, bo jak się nie wie jak ciąć szkło to jedyne co może go ogarnąć to wściekłość, gdy podczas cięcia szyby będą pękać nie tak jak się chce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...