Skocz do zawartości

Horror oglądałeś ciekawy tak ? Jaki ?


Rekomendowane odpowiedzi

Paranormal Activity właśnie w ciekawy i subtelny sposób buduje napięcie. Choć pomysł na film znany, choćby z Blair Wchich Project.

 

A Lśnienie widziałeś? naprawdę polecam.

Nie przypominam sobie, abym oglądał. Przy odrobinie czasu postaram zerknąć.

 

A ten film ktoś oglądał: Frontière(s), zwiastuny wyglądają ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś z nowości

Pozwól mi wejść-nie spodziewałem się że to będzie mocny horror ale miło mnie zaskoczył, plus fabuła ciekawa.

To nie nowość. To aglojęzyczna interpretacja skandynawskiego horroru sprzed kilku lat. Tam dopiero był klimacik.

 

Osobiście nie przepadam za brutalnymi filmami. Wolę jak reżyser zostawia widzowi trochę miejsca na wyobraźnię i nie traktuje go jak idioty. Jak coś skrzypi, tu jakieś drzwi się otwierają, firanka się poruszy itp a ty się człowieku domyślaj skąd to się wzięło :) Dla mnie dobry horror to taki, jak przez 1,5 h nie widać kropli krwi a człowiek siedzi jak na szpilkach. Taki był m.in Widmo w wersji azjatyckiej. Lśnienie też był niezły.

 

A tak w ogóle horrory wolę czytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś z nowości

Pozwól mi wejść-nie spodziewałem się że to będzie mocny horror ale miło mnie zaskoczył, plus fabuła ciekawa.

To nie nowość. To aglojęzyczna interpretacja skandynawskiego horroru sprzed kilku lat. Tam dopiero był klimacik.

 

Osobiście nie przepadam za brutalnymi filmami. Wolę jak reżyser zostawia widzowi trochę miejsca na wyobraźnię i nie traktuje go jak idioty. Jak coś skrzypi, tu jakieś drzwi się otwierają, firanka się poruszy itp a ty się człowieku domyślaj skąd to się wzięło :)

Zgodzę się z tobą dlatego duży minus ma u mnie taki Sierociniec.Jak ktoś uważnie ogląda film to się domyśli że tamta babka zablokowała dziecku drzwi do piwnicy.a oni powtarzają tą scenę jakieś 15min.przed końcem filmu traktując nas widzów jak debili,tym zagraniem u mnie to jeden z najgorszych horrorów.

Natomiast uważam że horror dobry to przede wszystkim taki który mamy ochotę wyłączyć w połowie filmu albo wcześniej(z lęku a nie nudy)elementy zaskoczenia oczywiście mile widziane ale jak ich nie ma to tragedii w tych filmach nie ma bo to charakteryzuje przede wszystkim filmy psychologiczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...