Skocz do zawartości

czy te gurami jest w ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

zapewniłem samicy dużo kryjówek ale ona nie chce się w nich chować więc samiec korzysta z okazji i gryzie ją płetwach no ale nic z tym nie zrobię bo niemam innego akwa a do słoika jej nie przesadze

PS. sory za rozmiar zdjęcia ale narazie niemam odpowiedniego programu aby je pomniejszyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O jakich kryjówkach mowa?Gurami to ryba labiryntowa i żyje przy powierzchni wody więc raczej powinny być rośliny pływające i to nie za małe.Jeśli nie wiesz jakie, to znajdziesz na moim koncie Gabi1971 na galerii.Na jednym ze zdjęć jest ona, pływa po powierzchni akwa,nie znam nazwy wygląda jak paprotka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ona nie będzie miała młodych, ona po prostu zdycha. Spójrz człowieku na swoją obsadę żadna z tych ryb nie nadaje się do twojego akwarium , zlituj się zad zwierzakami. Żal dupę ściska jak widzi się coś takiego, do tego ten niebieski żwirek i pewnie gówniany filtr, brak podmian, brak wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obsada do kitu taki litraż wszystkie te ryby potrzebują przestrzeni,ty je po prostu zabijasz po mału, co ci mogę zaproponować ,skończ z akwarystyką nic o tym nie wiesz i nie masz pojęcia o hodowli ryb ,akwarium powinno uspokajać aż usypiać a tu chce się płakać :x

wszystkie twoje ryby tak wyglądają? oddaj rybki kup kota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no racja tamaguczi czy jakoś tak się to nazywa

Ooo to by było to ;) Na tym można się zacząć uczyć jak należy zajmować się zwierzakami. Miałam takie "cuś" dawno temu, trzeba było o tym myśleć cały czas jak się chciało wychować zdrowego i szczęśliwego stworka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wszystkie moje rybki tak nie wyglądają tylko ona gdy ją kupiłem miała już pgryzione płetwy ale zobaczyłem to w drodze do domu

 

PS aja się na was wypnę i będę hodował dalej rybki moje rybki nigdy nie zdychały z powodu jakiiejś choroby tylko ze starości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS aja się na was wypnę i będę hodował dalej rybki moje rybki nigdy nie zdychały z powodu jakiiejś choroby tylko ze starości

Problem polega na tym, że masz za duże ryby do takiego zbiornika. Przykładowo sum rekini powinien mieć dużo większy zbiornik, tak samo zbrojnik. Dodatkowo trzymasz welony, które lubią zimniejszą wodę z rybami tropikalnymi. Jeśli tak podchodzisz do hodowli ryb to współczuję (rybom oczywiście)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim to nastąpi to poczytaj dużo o swoich rybach. I nie trzymaj welonów z tropikalnymi... Jeszcze długa droga przed tobą. Jeśli się postarasz, to i rybkom będzie u ciebie dobrze i ty będziesz dumny. Jak na razie to ryby się u ciebie bardzo męczą. A wracając do tematu, gurami składają ikrę a nie są "w ciąży" jak np. gupiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...