Skocz do zawartości

Kilka pytań MALAWI.


White Pearl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam ponownie.

Mam pytanie odnośnie odmulacza. Kupiłem w zoologicznym Aquaela za 15zł, lecz nie spełnia on moich wymagań. Nie wciągnie wszystkich zanieczyszczeń, a już całe wiadro wody :/ Czy jest na to jakaś rada? W bateryjnych widziałem taką opcję, że woda zostaje pobrana i wraca bez syfów. Czy są takie same, lecz nie na baterie? Najlepiej będzie, jeśli wszystkie brudy zostaną wyczyszczone, a dopiero wtedy wymienię odpowiednią ilość wody na świeżą. Ma ktoś ciekawą i pomocną dla mnie radę :> ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z pyszczaków zrobił się jakiś dziwny, ma szare pasy na całym ciele, dolna płetwa gdzieś w połowie jest czarna (inne tego nie mają). Jest to jeden z mniejszych, ma około 2-2.5 cm długości. Co te zmiany mogą oznaczać? Myślałem, że wyrasta z niego samiec, lecz chyba jest na to jeszcze trochę za wcześnie? Czy pyszczaki takiej wielkości zaczynają się wybarwiać do tego stopnia, aby można było rozróżnić płeć? Jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj już wszystkie rybki mają takie pasy, jedne jaśniejsze, inne ciemniejsze. Te pasy mogą być objawem niskiego PH, jak twierzdzi kolega wyżej ? Siedzą wszystkie razem w kącie pod rurką od filtra i żadko z tamtąd wypływają. Czy te zachowanie może związane jest ze stresem? Może u kogoś też tak jest z młodymi? Bardzo się tym martwię, chciałbym aby nic z nimi się nie stało i były szczęsliwe. Proszę o pomoc,

Zestresowany Maciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki kolego. Mam taki pomysł, aby zasadzić jakąś roślinkę. W sklepie mam dobrze zaopatrzony w rośliny zoologik.Może będzie przyjemniej dla rybek, bo u poprzedniego właściciela jakieś roślinki były w kotniku. I tutaj powiedzcie mi, jakich roślinek nie zjedzą pyszczaki i będą one ładnie rosły w piasku bez żadnych nawozów i przy standardowym oświetleniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...