Skocz do zawartości

Kilka pytań MALAWI.


White Pearl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Yelowki są bardziej agresywne, dla tego nie zaleca się ich trzymać w takim baniaku.

Ale zawsze warto spróbować ;)

szczupak yellow są mniej agresywne w porównaniu do yellow w tym że yellow rosną większe od saulosi więc się nie nadają do 112l no chyba że na ścisk ;) Wręcz powiedział bym że yellow są bardzo spokojne

Ostro zamieszałeś :D Yello w porównaniu do Yellow :lol: No ale wiadomo o co chodzi. I również słyszałem, że Yellowki są spokojniejsze od wszystkich innych pyszczaków. W kilku źródłach czytałem i podają tam takie same rozmiary jak Saulosi. Jedni mówią, że się nadają do takiego zbiornika, inni, że nie.. Uważam, że haremik 1+4 lub 5 będzie dobry i nic złego im się dziać nie będzie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pewnie, że nic się nie stanie. Ja mam yellow "i" saulosi (dlaczego nie będę tutaj pisał) i te gatunki nie są na pewno agresywne. Fakt, że yellow są troszkę większe od saulosów, ale bardzo niewiele i głównie samce. Jeśli będziesz miał tylko yellow, to OK. Ślimaków nie polecam, bo rybki "zajmą" się nimi :) I innych ryb też nie polecam. Pyszczaki są w miarę tolerancyjne dla swojego gatunku, a nie dla innych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak włożyłem kamienie, to piasku zrobiło się sporo więcej :lol:

Ogólnie to będą TYLKO Yellow, samiec i kilka samic ;) Dorosłe ampularie też nie przetrwają z pyszczusiami?

 

Agassiza u mnie jeden samiec w ciągu godziny taką warstwę przekopuje ;)

Errykz, jednak dalej masz malawi? O ile wiem i czytałem, to zmieniłeś na inny biotop?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak włożyłem kamienie, to piasku zrobiło się sporo więcej :lol:

Ogólnie to będą TYLKO Yellow, samiec i kilka samic ;) Dorosłe ampularie też nie przetrwają z pyszczusiami?

 

Agassiza u mnie jeden samiec w ciągu godziny taką warstwę przekopuje ;)

Errykz, jednak dalej masz malawi? O ile wiem i czytałem, to zmieniłeś na inny biotop?

Tak zostaję przy malawce :D Pogmatwanie było ale jest co jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz podawać między innymi kryl, wodzień, larwy czarnego komara

Okey, dzięki.

 

Nie chcę zakładać nowego tematu, dlatego zapytam tutaj. Kolega z klasy posiada w akwarium średniej wielkości zbrojnika niebieskiego (złoty weloniasty, tak z 5cm), a ma zamiar jeszcze dokupić jeszcze 2 malutkie. W jego imieniu chcę się dowiedzieć, czy nie będzie między nimi żadnych konfliktów ani walk? Odradzałem mu kupowanie małych, ewentualnie jednego takiej samej wielkości do parki, ale się uparł. Czy to będzie dobry pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę ci zaproponować świetlówki które podkreślą barwy rybek

NARVA-OCEANIC NATURE-przód

HAGEN-POWER GLO-tył

Spóbuj poczytać sobie o pokarmach firmy NATUREFOD-pokarmu nie trzeba moczyć( granulki) może trochę droższy ale wydajny o różnej granulacj . Na jakie pyski się zdecydowałeś bo nie wiem czy moja propozycja świetlówek jest ok .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...