Skocz do zawartości

Przywitalnia,Jesteś nowy na forum SA? Przywitaj się z resztą


Janusz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim forumowiczom.

Mam na imię Maciek mieszkam w Sierakówku(koło szkoły mam do niej 68 kroków xD ) wieś w powiecie gostynińskim woj.Mazowieckie.

Do Gostynina mam 10km.

Mam 15 lat.

Zakładam właśnie nowe akwarium 112l

Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum Super Akwarium.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano forumowicze;D

 

Imię: krzysiek (znacie mnie jako nadosia5 ale to stara ksywa od nazwiska;))

Zainteresowania:przede wszystkim akwarystyka i motocross,motoryzacja,kino,dobre filmy,sport,windsurfing,kite.

Rocznik 1997

Miejsce zamieszknia: Mazury, Ruciane Nida-okolice pisza mrągowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na imię Kuba. Mam 11 lat.Pierwsze akwarium kupiłem sobie jak miałem 9 lat było to 63l z gupikami.Gdy miałem 10 lat sprzedałem je i kupiłem 240l .z 63l miałem 100zł i zaoszczędzone 700zł. Nie mam taty mieszkam z mamą w bloku.Lubię motocykle i akwarystykę.Mieszkam w Tomaszowie Lubelskim małe miasteczko 27 tys mieszkańców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:

Mam na imię Marek i jestem jeszcze szczęśliwym studentem chociaż od 20.01.2012 już inż. :D

trafiłem na forum pod pretekstem zrobienia moim rybką nowszego i większego miejsca zamieszkania

zainteresowania: Sport ogólnie pojmowany, Dart-zaczynam rzucać, trochę komputery dobra książka.

pozdrawiam ALL :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam na imię Piotr, mieszkam koło Wrocławia (trasa nr 8 na Warszawę).

Akwarium 63L założyłem 1 lutego 2012.

Wcześniej, w połowie lat 90-tych interesowałem się już akwarystyką i miałem podobne akwarium, po kilku latach jednak je zlikwidowałem, gdyż nie miałem czasu się nim zajmować. Teraz ponownie odżył we mnie duch akwarysty :) i postanowiłem stworzyć coś nowego. W akwarystyce dużo się zmieniło, więc można powiedzieć, że startuję od zera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey!

Mam na imię Jakub, mieszkał w Chełmie woj.Lubelskie

Akwarystyką zajmuje się kilka miesięcy jednak od małego chciałem mieć dużeeeee akwarium narazie 30l :)

W kwietniu wybije 14

Zainteresowania:pierwsze miejsce oczywiście akwarystyka,motoryzacja(skuterki), ciągnie mnie do elektryki,informatyka oprogramowania i kiedyś aikido i boxs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jestem z Żoliborza. Mam na imię Jacek i mam 34 lata. Interesuję się piłką nożną oraz wędkarstwem. Słucham ciężkiego metalu (moje rybki także, buhahaha) oraz trochę dubstepu.

Właśnie zbudowałem swoje trzecie akwarium po dwuletniej przerwie. Dobrze, że znalazłem to forum gdyż jest ono bardzo pomocne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Na imię mam Ania,jestem z Bydgoszczy.Uwielbiam czytać książki i słuchać muzyki.Akwarium posiadam od niedawna,uratowałam rybki przed spłynięciem w toalecie.Znajomy nie chciał już akwa,więc przygarnęłam bidulki.Na razie jest dosyć biedne(znajomy nie bardzo dbał :( ),ale mam nadzieję,że jakoś doprowadzę to do normalnego stanu.Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...