Skocz do zawartości

Gipsowe tło


Rafciu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gips rozpuszcza się w wodzie więc odpada jeśli zabezpieczysz go jakimś środkiem (w grę wchodzi jedynie lakier który nie rozpuszcza się w wodzie ) to też odpada bo to chemia której w żaden sposób nie odizolujesz z wody , więc takie tło możesz jedynie zastosować na zewnątrz baniaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może cement wymieszany z piaskiem jak to robi pley ;)

Ciekawy sposób, który będę też stosował, a mianowicie z torfu na styropianie u yorkiego ;) Plus że możne dać na niego mchy np. i wygląda ciekawie ;)

W programie ogrodniczym że koleś robił doniczkę na rośliny z cementu, torfu i wody. Wygląda ciekawie. Pod wpływem wody szybciej następuje proces erozji ze tak powiem ale nie wiem czy właśnie pod wodą będzie to twało jeszcze szybciej bo przy codziennym zraszaniu będzie stać 15 lat ok. a tak to będzie w wodzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz do pleya bo ja za bardzo nie wiem jak to robił ;) Chyba pierw cement a potem przed zastygnięciem nasypał piasku ;)

Rafi - jaki dobry kolega :mrgreen: Chwali mnie :) Dziękuje.

 

Moje tła to tła zewnętrzne - biore płyte pilśniową lub sklejke, daje na to cement, gips - co wolisz, nastepnie jak juz troche masa będzie zastygała dodaj piachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz do pleya bo ja za bardzo nie wiem jak to robił ;) Chyba pierw cement a potem przed zastygnięciem nasypał piasku ;)

Rafi - jaki dobry kolega :mrgreen: Chwali mnie :) Dziękuje.

 

Moje tła to tła zewnętrzne - biore płyte pilśniową lub sklejke, daje na to cement, gips - co wolisz, nastepnie jak juz troche masa będzie zastygała dodaj piachu.

Sorki za moją uwagę ale kolega ---Rafciu---konkretnie pyta się o zastosowanie gipsu do tła wewnętrznego ,a nie zewnętrznego.

Play ma u siebie zastosowane tła zewnętrzne więc ????

Odpowiadając na twoje pytanie,to posłuchaj kolegi---juchaja 5---.Co innego jeśli zdecydujesz się na tło zewnętrzne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do autora.

Tło strukturalne wewnętrzne - a czemu nie takie samo tylko zewnętrzne? ;)

Efekt podobny, a nie zajmuje cennego miejsca w baniaku i jest zdecydowanie łatwiejsze do wykonania. ;)

Racja :) Zrobię to tło tak Pley mówi.

 

Dzięki chłopaki:P

 

Ps. Play możesz mi wysłać fotki jak to mniej więcej wygląda?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...