Skocz do zawartości

Hmmm co stało się z dawnym forum?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Po prostu niektórzy ludzie nie posiadają minimalnych zasobów kultury. Nazwałabym rzecz po imieniu ale się nie godzi. Ja szanuję pracę moderatorów (a jak coś mi się nie udaję to przepraszam), bo sama wiem, że poświęcają temu dużo pracy. Prowadząc nawet jakąś zwykłą stronkę zabiera dużo czasu a co dopiero mówić o dużym forum. Nie jesteś na nim dwa dni a już w każdym dziale po kilkanaście tematów.

Więc ja proponuję zamiast ciągnąć tą dyskusję, zacząć się edukować aby udzielać wartościowych informacji, zwiększyć kulturę osobistą i mieć nerwy na wodzy. Jak już wcześniej napisałam to my tworzymy forum więc dbajmy o to żeby miało jakiś poziom. Ponieważ wychodzi na to, że najeżdżacie na samych siebie mówiąc, że forum się sypie, bo przecież moderatorzy i admin nie tworzą sami tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Więc ja proponuję zamiast ciągnąć tą dyskusję, zacząć się edukować aby udzielać wartościowych informacji, zwiększyć kulturę osobistą i mieć nerwy na wodzy. Jak już wcześniej napisałam to my tworzymy forum więc dbajmy o to żeby miało jakiś poziom. Ponieważ wychodzi na to, że najeżdżacie na samych siebie mówiąc, że forum się sypie, bo przecież moderatorzy i admin nie tworzą sami tego forum.

 

Amen!! Na to właśnie czekałem. Zamykam temat! Został już wyczerpany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...