Jump to content

[8L] Mini paludarium.

szak123
 Share

Recommended Posts

Baniak ma 8l, grzebie w nim jak mi się nudzi albo jak mam zły humor :). Niektórzy domagali się mojego baniaka więc wstawie mój słoiczek a wiekszy baniak za tydzień dwa :).

Litraż-8L

Oświetlenie-10W ale tylko do zdjęć

Filtracja-nie ma

Flora-nie ma nic :)

Fauna-też nic :)

Podłoże-piach z piaskownicy

Dekoracje-liście i orzechy

Przypominam baniak do zabawy, ale chcę z niego zrobić jakiś ogódeczek :). Więc teraz fotkipost-1701-136851589155_thumb.jpg[attachment=0]DSC01471.JPG[/attachment]

Eeee ,Szak , to jest GENIALNE !!! ;)

Podoba mi sie :) Kombinuj dalej coś w tym stylu, tylko dodaj korzeni - Będzie mini BW , do którego mógłbyś dać ze 4 jakieś ładne krewetki :) o ile będzie filtr i grzałeczka :)

Zaskoczyłeś mnie,i to pozytywnie :) "+"

Heh miło słyszeć. Ciągnie mnie do BW ale chce jakis baniaczek zrobić normalny z roślinkami. Zastanawiam się czy by nie zrobić w tym słoiczku jakiegoś roślinniaka albo coś. Może jakies gałązki skitram i będzie git, wierzby albo akacji. Chcę jeszcze zdobyć szyszki olchy wywar zrobić i wode zabarwić :)

Mi też sie podoba ale na twoim miejscu połowe akwarium bym wypełnim różnymi kolorami piasku .. wiesz żeby wyglądało jak wykopalisko z kilkoma erami wstecz ;) , ale aż tak pięknie ułozyć liscie toooo... hohohohooh respekt

Tedek a wiesz że o tym myślałem ? 3p chodzi Ci o zatoczki dwa ? Szkoda mi ich było wyrzucać więc je tu dałem :D.

Ja myślę, że promilowi chodziło raczej o bakterie. Mogę się z tobą założyć, że w twoim akwarium mieszkają miliony żyjątek różnej maści ;) A baniaczek niczego sobie :) Z klimatem... jest świetnie!

Emb niech sobie zyją :), mi tam one nie wadzą :P. Chyba jednak robie roślinniaka. Jak będą jakieś zmiany to fotki wstawie. Do modów: nie zamykajcie tematu ponieważ gdy zrobie roslinniaka tu będę fotki wstawiał a nazwe tematu się zmieni :). Nadal możecie oceniać.

Bardzo ciekawy pomysł. Jak wcześniej pisał malesomiacz te piaski były by bardzo efektowne. A ja mam radochę bo dostałam teraz vene twórczą :lol:

shan: Jesteś kobietą (tak jak masz w profilu) czy mężczyzną ?? :zamieszany:

• 1 month later...

No i z roślinniakiem mi nie wypaliło ;). Znów się chyba wezme za BW, jutro pójdę po piach, liście sie zawsze wykmini ;). Chciałem aranżacje zrobić coś w stylu baniak na piaskowcu xd :D. Chodzi o to ze moje miasto na piaskowcu jest i chce taki baniaczek zrobić :D, takie kamieniołomy bo kiedyś były ale teraz nei czynne już tzn. są ale wodą zalane ;). Chyba ogarniecie :D.

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...