Skocz do zawartości

[8L] Mini paludarium.


szak123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Baniak ma 8l, grzebie w nim jak mi się nudzi albo jak mam zły humor :). Niektórzy domagali się mojego baniaka więc wstawie mój słoiczek a wiekszy baniak za tydzień dwa :).

 

Litraż-8L

Oświetlenie-10W ale tylko do zdjęć

Filtracja-nie ma

Flora-nie ma nic :)

Fauna-też nic :)

Podłoże-piach z piaskownicy

Dekoracje-liście i orzechy

Przypominam baniak do zabawy, ale chcę z niego zrobić jakiś ogódeczek :). Więc teraz fotkipost-1701-136851589155_thumb.jpg[attachment=0]DSC01471.JPG[/attachment]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh miło słyszeć. Ciągnie mnie do BW ale chce jakis baniaczek zrobić normalny z roślinkami. Zastanawiam się czy by nie zrobić w tym słoiczku jakiegoś roślinniaka albo coś. Może jakies gałązki skitram i będzie git, wierzby albo akacji. Chcę jeszcze zdobyć szyszki olchy wywar zrobić i wode zabarwić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tedek a wiesz że o tym myślałem ? 3p chodzi Ci o zatoczki dwa ? Szkoda mi ich było wyrzucać więc je tu dałem :D.

Ja myślę, że promilowi chodziło raczej o bakterie. Mogę się z tobą założyć, że w twoim akwarium mieszkają miliony żyjątek różnej maści ;) A baniaczek niczego sobie :) Z klimatem... jest świetnie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No i z roślinniakiem mi nie wypaliło ;). Znów się chyba wezme za BW, jutro pójdę po piach, liście sie zawsze wykmini ;). Chciałem aranżacje zrobić coś w stylu baniak na piaskowcu xd :D. Chodzi o to ze moje miasto na piaskowcu jest i chce taki baniaczek zrobić :D, takie kamieniołomy bo kiedyś były ale teraz nei czynne już tzn. są ale wodą zalane ;). Chyba ogarniecie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...