Skocz do zawartości

filltry marki HANZA(pomocy)


KAMIL666
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 112l i neonki i JBl e 900 był by super ale gosc mi słodził o HANZIE że części dostępne a Jbl to trudniej ale pogadam z nim może da się jeszcze zmienic chociaż wpłaciłem zadatek :zamieszany: i teraz on jest panem sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 112l i neonki i JBl e 900 był by super ale gosc mi słodził o HANZIE że części dostępne a Jbl to trudniej ale pogadam z nim może da się jeszcze zmienic chociaż właciłem zadatek :zamieszany: i teraz on jest panem sytułacji.

A ty masz prawo do zwrotu towaru ;)

Poza tym wiedza i fachowość sprzedawców w sklepach zoologicznych była już bardzo wiele razy podważana na forum... o filtr mogłeś też wcześniej tu spytać [swoją drogą już chyba była o nim dyskusja...].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i d..a nie da rady musze brac co zamówiłem możę nie będzie aż taki straszny model to HW-302 1000l/h za 200zł ta firma HANZA ma też kaskady HBL i wiele osób je sobie chwali gosc ma je w swojch akwariach w zoologu. A tego HW-302 polecał bo sam taki używa tylko z 1400l/h z lampą UV i działa już mu kilka lat bez awaryjnie tylko wymienia żarnik UV_C co pół roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z ustawą o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 2 marca 2000 r. masz możliwość zwrotu towaru, który nie spełnia oczekiwań.

 

Art. 7. 1. Konsument, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić bez podania przyczyn, składając stosowne oświadczenie na piśmie, w terminie dziesięciu dni ustalonym w sposób określony w art. 10 ust. 1. (DzU z 2000 r. Nr 22)

 

Przedmiot podlegający zwrotowi nie może nosić śladów używania. Należy go odesłać na własny koszt w oryginalnym opakowaniu wraz z fakturą zakupu na adres firmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mam go w domu narazie skręcam podobny model ma ECIK tylko on ma Sunsun 2000l /h z lampą UV a ja mam Sunsun 1000l/h bez lampy zaraz go spytam na pw jak sie sprawuje!!! Własnie mam małe pytanie w filtrze są trzy kosze i w każdym jest włóknina czy mam wsypac ceramikę ,keamzyt na tą włókninę czy wyjąc ją i dac do górnego koszyka a w dwa pozostałe (ceramike i keamzyt)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...