Jump to content

[danio pręgowane] Tarło


Recommended Posts

miałem dwa danio pręgowane, glonojada, 2 molinezję. po jakimś czasie rybcie zachorowały na ospę i zostały mi danio i glonojad. obydwa danio zrobiły się strasznie grube. na porządku myślałem że je przekarmiam więc przez dwa dni nic nim nie dawałem jeść a potem raz dziennie bardzo mało. ale to nic nie dało rybki dalej były grube. od czasu kiedy zrobiły się grube minęło prawie 3 miesiące. dokupiłem kilka rybek. dlaczego są one tak grube ???????????????????? proszę o pomoc!!!!!!!! może to ich ciąż ale trochę długo trfa???????????

 

akwa 60 l

glonojad

6 danio pręgowane w tym te grube

2 głupiki

2 neonki

 

mei: przeczytaj regulamin i wytyczne w tym dziale. Temat poprawiłam..

Link to comment
Share on other sites

niedawno pisałem na moim poście że mam dwa bardzo grube danio. dostałem wskazówkę że to może być ich ciąża i żebym włożył je z samcami do innego akwa ale po pierwsze nie mogę rozpoznać który to samiec a która samica, a po drugie mam tylko dwa dorosłe i duże osobniki dopiero nie dawno kupiłem ich więcej i te nowe są małe nie wiem czy się nadadzą do rozmnażania. proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!! jak mam odróżnić samca od samicy ?????????????????? czy młode danio nadadzą się jako samce????????????????????????????????????????????????????????????????????????? :help::help:

p

 

 

akwa 60 l

glonojad

6 danio pręgowane w tym te grube

2 gupiki

2 neonki

Link to comment
Share on other sites

Oba tematy połączyłam. Autora proszę o przestrzeganie regulaminu oraz o odrobinę więcej myślenia. Następnym razem przyznam ostrzeżenie.

 

1. Poczytaj jak rozmnaża się danio. Ta ryba nie może być w tzw. "ciąży".

2. Poczytaj ogólnie o prowadzeniu akwarium.

3. Daj zdjęcie ryby.

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...