Skocz do zawartości

Co myślicie o nawozie aqua gainer


Rekomendowane odpowiedzi

Jak kupowałeś powinieneś dostać ,jak się stosuje,ale ok.

Rozrabiasz to w litrze wody destylowanej,jeden woreczek.Po rozrobieniu całość trzymamy w lodówce.Stosowanie,zależy od potrzeb.Powinno się 5-7 mililitrów(strzykawką) na 100l wody,lub więcej.Mam ten sam nawóz dodatkowo w tej samej butelce rozrobiłem woreczek k2so4,na 200l akwarium podaję 15-20 mililitrów płynu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam tak jak w temacie co myślicie o tym nawozie

 

(http://allegro.pl/item898483858_nawoz_dla_roslin_k2s04_fe_co2_kulki_dyfuzor.html)

 

chcę go zakupić i nie wiem jak się sprawuje jeśli ktoś go już używał to proszę o podanie ilości (akwa 80l, 0.45w/l, będzie bimbrownia)

Firma krzak. Jakiś dzieciak daje w gratisie własnoręcznie kulane kulki i "profesjonalny dyfuzor CO2":

 

Dołączona grafika

 

Odłóż kasę i kup coś porządnego. Nawożenie 80l nawozami Planta Gainer czy Aquabotanique to jakieś 50 PLN rocznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

W zestawie który ja kupiłem dodatkowo dostałem dwa woreczki samego proszku k2so4,dlatego napisałem,że jeszcze dodatkowo rozrobiłem ten proszek.Czyli dawkę zwiększyłem dwukrotnie.

...

 

TheDivineConspiracy: Janusz spokojnie, bo na serducho padniesz. Kto nam później posty będzie nabijał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem ten nawóz i byłem zadowolony rozrabiałem w przegotowanej wodzie tam pisze że woreczek na 1 litra ale ja rozrabiałem na 0,5 litra i był mocny dawałem co dziennie po 5 ml.

Ten nawóz ma ważność ja trzymałem go w lodówce i po jakiś 3 tygodniach zbiera się zawiesina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Mam pytanko odnośnie tego nawozu czy przy oświetleniu 24W Gro-lux i 8W Aquarelle będą jakieś efekty?? I tak zastanawiałem się nad jakimś trawniczkiem do mojego akwarium co byście polecili??

Nawóz ten na pewno bo coś dał, litraż akwa i pamiętaj, że musie być przynajmniej 0,5W/l. A trawniczek mógłbyś zrobić z Glossi, gałęzatki, wgłębki, Lileopsis Brazylijski ( Trawka Brazylijska ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...