Skocz do zawartości

[112L] Malawi


Erni-lee
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Przestań robić off topa we własnym temacie. Gust gustem ale skur****stwo to już inna sprawa;>.

Nie mam zamiaru bawić się w kotka i myszkę (wystarczy kliknąć na listę głosujących i wszystko się wyświetli) dlatego każda twoja wypowiedź w tym temacie nie związana z twoim tematem będzie traktowana jako off-top.

 

Powinieneś zainwestować w dodatkową filtrację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dużo się w moim akwarium nie zmieniło ale zrobię aktualizację:

Więc tak obsada na dzień dzisiejszy

Jedna parka yellow i dwa małe yellow - do oddania za duże na moje akwarium

1+3 saulosi myślę że tyle wystarczy

1x zbrojnik niebieski

W planach zakup tła wewnętrznego pod kolor moich łupków,dokupienie skałek,oddanie yellow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem bo samiec jest lekko szary i pływa prawie zawsze osobno a samice w toni wodnej nie raz samiec zagania samicę w kąt i do niej się zaleca wtedy nabiera ciemniejszego koloru

Wiem że to w 100% tak nie musi być ale zobaczymy jak będą większe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Mam do Ciebie pytanko odnośnie tego filtra Unimax 150, a mianowicie czy u Ciebie jak trochę go przykręcisz też słychać przepływającą wodę?? Bo u mnie jak chodzi na pełnych obrotach to jest cichutko, a jak trochę zmniejszę przepływ to słychać przepływającą wodę i tak się zastanawiam czy tak powinno być :zamieszany:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzięki za miłe słowa otuchy tak :) myślę sobie żeby zlikwidować łupki i dokupić lawy co wy na to ?

 

Niedługo aktualizacja choć wiele się nie zmieniło po za tym że rybki podrosły i trochę łupki porosły glonami ale to jak będę miał aparat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...