Skocz do zawartości

oszustwo


Rekomendowane odpowiedzi

witam . parę dni temu kupiłam do swojego akwa 2 roślinki ;iresine species red oraz nomaphilla red-stricta. bardzo ładne rośliny z oznaczeniami .dziś po paru dniach znalazłam kilka martwych rybek zaniepokoiłam się. w necie nic o tych roślinkach nie pisze na wielu forach znalazłam opisy z tym samym problemem otóż to nie jest roślinka do akwa :cry: szok jestem stałą klientka w tym sklepie a teraz straciłam rybki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Niestety tak bywa w zoologicznych :roll: . Często trzeba uważać na wszystko. Kolejnym razem zobacz co maja w sklepie i dla pewności sprawdź na necie co to za roślinka. Lub idź, mając od razu upatrzony gatunek.

Szkoda rybek i kasy jaka poszła na roslinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iresine species "Red"...

post-2537-13685157962457_thumb.jpg

 

Nie tak dawno miałam ją u siebie. Pan w zoologu przekonywał mnie, że to akwariowa roślina. Niestety po kilku dniach po prostu się rozpadła. Na szczęście na rybki w żaden sposób nie wpłynęła negatywnie (może miałam szczęście). W necie rzeczywiście niewiele na jej temat ale z doświadczenia wiem, że do akwarium się nie nadaje. Najlepsze jest to, że nie omieszkałam wrócić do sklepu w którym mi ją sprzedali i nawet po tym, jak zapewniłam, że to nie roślina akwariowa, nadal się ją tam sprzedaje właśnie jako taką. No cóż... Kasa najważniejsza... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...