Skocz do zawartości

"Nasze akwarium"


Elex
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja prenumeruję. Mam już kilkanaście numerów.

Niektóre numery ciekawe, inne mniej.

Np. mnie nie interesuje biotop Malawi i Tanganika, więc jak nie ma nic o pyszczakach to lepiej dla mnie.

O terrarystyce lubię poczytać(nie mam żadnego węża, jaszczurki, czy żółwia, ale chciałbym mieć),

więc nie przeszkadza mi dodatek terrarystyczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pare numerów... nie zbieram , aczkolwiek myślę ostatnio o tym by znów zacząć zbierać ...

tak jak mówił poprzednik , niektóre wydania ciekawe , niektóre mniej , dodatki terrarystyczne akurat mnie drażnią , w końcu gazeta nazywa sie "nasze akwarium" ....

no i cieszyłbym sie z większej ilości zdjęć dodawanych do artykułów o rybach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 numer dostałam, drugi kupiłam. Terrarystyka nie wiem po co jak ktoś chce to kupuje sobie terrarystyczną gazetkę. Skoro 6 lat temu jak byłam terrarystką 8-) były gazetki to pewnie teraz i są.

 

Nie bardzo wiem do kogo adresowana jest ta gazeta. Opowiastki pt jak zacząłem hodować krewetki a zaraz po tym instrukcja dla sędziów w zawodach w ocenie skalara (kilka stron). Tia...

Z braku laku będę kupować. Dziwi mnie fakt, że brak porządnego czasopisma dla takiego tłumu akwarystów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"magazyn Akwarium" też dobry :) Irytujące jest w niej że czasem dużą część poświęcają rybom morskim. Podoba mi się natomiast jak omawiają jakieś nowe produkty na rynku nowe rośliny i ryby (chociaż na te ostatnie mogę mniej liczyć :) ) Podoba mi się też dział listy do redakcji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie wszystkie informacje tam zawarte, które akwarysta chce przyswoić znajdzie swobodnie w szeroko pojętym internecie. Lepiej kupić atlas roślin wodnych, lub dobrą książkę niż czytać o wężogłowach, których nikt nigdy nie będzie mieć w akwarium jak i 60% omawianych gatunków. Za te pieniądze już lepiej kupić coś do akwa - roślinki, rybki, dekoracje, sprzęt, testy itd... Lepiej szukać starszych numerów na allegro lub w antykwariatach. Kupując paczki po 10szt wyjdzie taniej, a informacje sprzed roku nt bocji wspaniałej na pewno się nie zmienią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...