Skocz do zawartości

oskar


BOBI
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

litraż litraż .... ludzie, przy pielegnicach tak bardzo on ważny nie jest... podaj powierzchnie dna (szer,dł)

coś koło 150cm długości powinno być przyzwoite na pawie... ale nie dodawał bym tam nic.... jak są same , całkowicie inaczej sie zachowuja , wiem bo u szwagra to było sprawdzane w jego 450L ....

 

a i pamiętaj , nie dokupuj kolejnych pawi , a na pewno nie mniejszych , bo po prostu będą bite na początku (do 2 dni) przez Twoje 3 pawie....

 

a jak już Ci zależy na więcej niż 1 parze ....i możesz sobie na nią pozwolić ... to już wpuszczaj ryby takiej samej wielkości lub większe od Twoich i to gdy Twoje rybki śpią , czyli zgaszone światło od paru h.... itd itd... wiesz o co chodzi... \

 

 

ale powiem tak , myślę że jak masz np takie 350L jak np Ahaed ... to 1 parka max ! + ew.jakiś plecostomus/gibiceps...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

ja mam pawice w 240l 120 mają koło 20 cm i nie są agresywne nie przekopują dna i nie wyrywają roślinek (dobrze je karmie i utrzymuje niską temperature ) mam też severium i papuzie a teraz dostałem na przechowanie 3 pielegnice cytrynowe najmniejsza ma 3 cm i nie została zjedzona choć oskarki sie jej z zaciekawieniem przyglądały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...